dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Tanec s rodiči

Tanec s rodiči je důležitou formou poděkování novomanželů svým rodičům, kteří je vychovali. Následuje hned po prvním tanci novomanželů. Zpravidla ho tančí nevěsta ze svým otcem a ženich se svojí maminkou. V půlce písně lze zapojit do tance i zbylé dva rodiče, tak že otec ženicha tančí s nevěstou a maminka nevěsty s ženichem. Dobré vztahy s tchýní je třeba budovat hned od začátku 🙂

Nejčastější otázkou bývá jakou píseň zvolit, pro tanec s rodiči. Vzhledem k tomu, že rodiče jsou již o něco starší, je třeba zvolit pomalejší song. Ideálně píseň, ke které mají citový vztah. Pozor, ale na to, že tuto píseň tančí, jak zástupce rodičovského páru od nevěsty, tak i od ženicha. A tady může být hudební vkus úplně někde jinde. Proto doporučujeme tento song vybrat společnými silami v kruhu rodinném s oběma rodičovskými páry.  Žádná strana pak nemůže být „uražena“, s tím že tančí na něco, co se jim  opravdu vůbec nelíbí. 

Abychom Vám usnadnili výběr, připravili jsme několik hudebních tipů na tanec rodiči. Ty by Vám mohly pomoci najít zlatou střední cestu, která se bude líbit oběma rodičovským párům. Jedná se slavné melodie z kategorie „oldies but goldies“, kdy Vaši rodiče mohli být přibližně ve Vašem dnešním věku.

Top 10 hudebních tipů na tanec s rodiči

Stevie Wonder – I Just Called To Say I Love You

Bee Gees – How Deep Is Your Love 

Petra Janů – Už nejsem volná

Ten Sharp – You

Helena Vondráčková – Lásko má, já stůňu

Petr Muk – Stín katedrál

Bonnie Tyler – Total Eclipse of the Heart 

 

Věříme, že Vám naše hudební tipy, budou dobrou dobrou inspirací, pro výběr hudby, pro tanec s rodiči. Pokud jste si nevybrali, ani jednu z našich písniček, vůbec nevadí. Každý člověk je originální, stejně jako každá svatba. Důležité je, aby vybraná píseň potěšila oba rodičovské páry. V lepším případě i novomanželský pár a většinu svatebčanů.

 

« »
tanec s rodiči
Tanec s rodiči