dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Kouzelník

Velmi vtipné kouzelnické představení, do kterého se děti celou dobu aktivně zapojují a skvěle se pobaví i dospělé publikum. Představení je v hodné na svatby, oslavy narozenin, dny dětí. Vystoupení se dá doplnit o tvarování zvířátek z balonku.

Dětský divák je velmi odlišný od dospělého především svou bezprostředností je hnacím kouzelnických programu pro děti. Dětský kouzelník nabízí party programy pro děti v délce od 20 do 90 minut. Děti se zde zapojí do kouzlení a mají možnost se naučit kouzlit jako opravdoví, kouzelníci a vzápětí si to i vyzkoušet na jevišti. Tyto vystoupení pro děti jsou naplněny zábavným a vtipným kouzlením, efekty a gagy, do kterých se děti celou dobu zapojují. Show jsou interaktivní a vtipné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na závěr kouzelnického programu děti pomohou kouzelníkovi vyčarovat dokonce živého králíčka!

Na menších akcích jako, jsou narozeninové oslavy si pak děti, mohou králíčka hladit a fotit se s králíkem a s kouzelníkem. Kouzelnické vystoupení pro děti se hodí na všechny druhy akcí svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy a párty, rodinné akce, programy pro děti, dny dětí, karneval, vystoupení pro děti a školky, dětská párty, dětské narozeninové párty a oslavy, jako dárek pro kluka i holku, halloween, masopust, bar micva, bat micva, bar mitzvah, letní dětský tábor, zábava na svatby) Standardně bývá doplněno i tvarování modelovacích balónků. Oblíbené jsou kouzelnické a balónkové show na narozeninové oslavy.

« »