dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Místa na svatbu za Prahou

Místa na svatbu za Prahou jsou velmi vyhledávanou lokalitou. Nejen díky menší cenně, ale i nabídkou krásné přírody a dostatku prostoru pro prožití svatebního dne.

Praha je někdy s dražších variant lokalit a jeden z důvodů, proč často novomanželé míří mimo Prahu je, aby nemuseli platit zbytečné peníze a měli potřebný komfort. Za nás DJ na svatbu 🙂 je druhá stránka, a to, že většina prostor za Prahou, nemá omezení na hlasitou hudbu po celý den i noc. Většinou každý prostor má vymyšlenou místnost, kde se může pouštět hudba hlasitěji. Jednou z variant, je pronajmout si celý statek, kde máte potřebné soukromý a zázemí. Cenově to vychází výhodně, pokud máte možnost pomocníků z řad hostů a rodiny. Níže je pár typů na statky a prostory, které můžeme doporučit. Každý má svoje kouzlo ale i svoje mouchy. 

Horse Park Kamenný Dvůr

Krásný místo na obřad i svatbu. Originální házení kyticí, zajímavé prostory pro malou i velkou svatbu, nádherného bělouše jsem tam i zažil, neomezená hlasitost hudby, je taky velkou výhodou, když se rozhodnete mít prskavkový tanec o půlnoci 🙂 

Pár minut od středočeské Dobříše stojí v malebné přírodě uprostřed lesů a luk někdejší statek z roku 1879. Před několika lety prošel citlivou rekonstrukcí a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.
Toto výjimečné prostředí s unikátním geniem loci se skvěle hodí pro oslavu jedné z nejvýznamnějších událostí vašeho života.

50- 100 lidí

Více na http://horsepark.cz

HRAD ČERVENÝ ÚJEZD

Chcete si připadat jak král s královnou ? Tak Hrad Červený úzezd je to pravé místo. Krásný obřad v zahradách a párty na nádvoří a oběď na trůnu. Nádech středověkého interiéru s výzdobou. Je to jedno z nejžádanějších míst na svstbu za Prahou. Na nádvoří je sice omezená hlasitost hudby do 22 hod ale uvnitř je také skvělá párty až do rána. Prostory nejsou nějak velké, takže je to i pro menší svatby. Jako DJ na svatbu, jsem tam já osobně tak třikrát za rok 🙂  

Pokud vás Hrad Červený Újezd zaujal, domluvte si nezávaznou schůzku s naší svatební koordinátorkou. Ukáže vám veškeré prostory, popíše průběh obřadu a sestaví vám ihned přibližnou kalkulaci. Po domluvě rezervuje datum obřadu a čas na matrice.

Matriku byste měli navštívit asi měsíc před svatbou, vyplníte formuláře a dohodnete si definitivní hodinu obřadu. Sebou: rodný list, občanský průkaz a 1.000 Kč (poplatek obci). Pokud svatba není vaše první nebo je jeden z partnerů cizí národnosti, je potřeba přinést dokladů více. Naše matrika je přímo v obci Červený Újezd.

Kapacita pro obřad

  • 1-10
  • 10-30
  • 30-50
  • 50-100
  • 100-200

Kapacita pro hostinu

  • 1-10
  • 10-30
  • 30-50
  • 50-100
  •  

Více na www.hrad-cervenyujezd.cz

VŠETICE HOTEL

Jednou s nejkrásnějších míst s možností výběru. Skvělé jidlo, výborný personál a stále rozvíjející statek. Za mě je to jedno z nejkrásnějších míst, které uchvátí jak při obřadě, tak i na hostině. Jako DJ na svatbu jsem tam často a rád se tam vracím.

Vyslovte nejdůležitější slovo svého života na molu u rybníka s výhledem na okolní zalesněné kopce, nebo se vezměte bosky na louce obklopeni vzrostlými stromy. Romantice pod širým nebem se u nás meze nekladou. Nebo byste raději zimní intimní svatbu za zvuku praskajícího dříví v krbu? Osobní nebo okázalá svatba, uvnitř nebo pod širým nebem, areál celého našeho statku je vám exkluzivně k dispozici pro to, aby se vaše sny a představy staly skutečností.

Statek u Škodů 

Strnadovský mlýn

Nabídnout Vám můžeme i na naše ověřené dodavatele, více ZDE 

Podívejte se na náš facebook nebo instagram a sledujte nás 🙂

Máme i nový web na zábavu na svatbu ZDE

 

« »
DJs-na-svatbu-místa-na -svatbu-za-Prahou
Místa na svatbu za Prahou