dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

První svatební tanec

Váš první novomanželský tanec si budete určitě navždy pamatovat a záleží jen na Vás, jakým způsobem ho „zatančíte“. Fantazii se u prvního svatebního tance meze nekladou. V dnešní době svatební tanec neznamená jen valčík nebo ploužák. Tanec může mít svěží, moderní a zábavný vzhled. Může být také vášnivý a elegantní nebo naopak zábavný a vtipný. První svatební tanec nemá daná žádná pevná pravidla, každý pár ho může pojmout, jak chce a jak uzná za vhodné. Můžete si zatančit klasiku, valčík, waltz či ploužák nebo pokud se na to cítíte a chcete váš tanec pojmout úplně jinak, můžete si nacvičit několikaminutové vystoupení na sestřih známých písní. Vyberte oblíbené a známé písně, přidejte pár vtipných kroků a o zábavu máte postaráno.

Taneční školy

Pro ty méně zdatné páry, které nejsou zrovna přeborníky v tancování jsou tu osvědčené taneční školy, kde Vám s prvním novomanželským tancem pomůžou.

Individuální lekce pro snoubence probíhají vždy se zkušeným instruktorem, který vám, pokud nejste rozhodnuti, s výběrem svatebního tance pomůže, nacvičí základní kroky a vytvoří jednoduchou choreografii. Celá výuka je většinou rozdělená do tří 45minutových lekcí, ale

záleží na vašich požadavcích a zdatnosti. Pokud byste ale na vaší svatbě chtěli předvést perfektní taneční vystoupení, doporučujeme zaplatit si s předstihem taneční kurz nebo lekce.

 

Pokud si sami sebou nejste jisti, výuku prvního prvního novomanželského tance vám vřele doporučujeme. Budete určitě klidnější, připravení, dodá vám to sebevědomí a navíc se i něco naučíte.

 

Ale nezapomínejte na to nejdůležitější. Je to váš velký den a pokud něco na vašem prvním novomanželském tanci zpackáte, tak nevěšte hlavu a mějte stále úsměv na tváři, vychutnejte si atmosféru a užívejte si jeden druhého, protože tyto okamžiky vám nikdo nevrátí a zůstanou pouze ve vašich vzpomínkách. Doporučujeme jako DJ na svatbu.

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Svatební tanec
První svatební tanec