dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

První svatební tanec

Váš první novomanželský tanec si budete určitě navždy pamatovat a záleží jen na Vás, jakým způsobem ho „zatančíte“. Fantazii se u prvního svatebního tance meze nekladou. V dnešní době svatební tanec neznamená jen valčík nebo ploužák. Tanec může mít svěží, moderní a zábavný vzhled. Může být také vášnivý a elegantní nebo naopak zábavný a vtipný. První svatební tanec nemá daná žádná pevná pravidla, každý pár ho může pojmout, jak chce a jak uzná za vhodné. Můžete si zatančit klasiku, valčík, waltz či ploužák nebo pokud se na to cítíte a chcete váš tanec pojmout úplně jinak, můžete si nacvičit několikaminutové vystoupení na sestřih známých písní. Vyberte oblíbené a známé písně, přidejte pár vtipných kroků a o zábavu máte postaráno.

Taneční školy

Pro ty méně zdatné páry, které nejsou zrovna přeborníky v tancování jsou tu osvědčené taneční školy, kde Vám s prvním novomanželským tancem pomůžou.

Individuální lekce pro snoubence probíhají vždy se zkušeným instruktorem, který vám, pokud nejste rozhodnuti, s výběrem svatebního tance pomůže, nacvičí základní kroky a vytvoří jednoduchou choreografii. Celá výuka je většinou rozdělená do tří 45minutových lekcí, ale

záleží na vašich požadavcích a zdatnosti. Pokud byste ale na vaší svatbě chtěli předvést perfektní taneční vystoupení, doporučujeme zaplatit si s předstihem taneční kurz nebo lekce.

 

Pokud si sami sebou nejste jisti, výuku prvního prvního novomanželského tance vám vřele doporučujeme. Budete určitě klidnější, připravení, dodá vám to sebevědomí a navíc se i něco naučíte.

 

Ale nezapomínejte na to nejdůležitější. Je to váš velký den a pokud něco na vašem prvním novomanželském tanci zpackáte, tak nevěšte hlavu a mějte stále úsměv na tváři, vychutnejte si atmosféru a užívejte si jeden druhého, protože tyto okamžiky vám nikdo nevrátí a zůstanou pouze ve vašich vzpomínkách. Doporučujeme jako DJ na svatbu.

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Vyberte si DJ pro další regiony:

Praha , Brno Ostrava , Hradec KrálovéPardubiceBenešovLiberecPlzeň, České BudějoviceChrudimKarlovy VaryStředočeský krajÚstecký krajPardubický kraj

« »
Svatební tanec
První svatební tanec