dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Kouzelník

Kouzelník předvede velmi vtipné představení, do kterého se děti celou dobu aktivně zapojují. Skvěle se pobaví i dospělé publikum. Představení je v hodné na svatby, oslavy narozenin, dny dětí. Vystoupení se dá doplnit o tvarování zvířátek z balonku.

Podrobnosti o představení Kouzelník

Dětský divák je velmi odlišný od dospělého především svou bezprostředností. Je hnacím motorem kouzelnických programu pro děti. Dětský kouzelník nabízí party programy pro děti v délce od 20 do 90 minut. Děti se zde zapojí do kouzlení a mají možnost se naučit kouzlit jako opravdoví kouzelníci. Vzápětí si to i vyzkoušet na jevišti. Tyto vystoupení pro děti jsou naplněny zábavným a vtipným kouzlením. Efekty a gagy, do kterých se děti celou dobu zapojují. Show jsou interaktivní a vtipné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na závěr kouzelnického programu děti pomohou kouzelníkovi vyčarovat dokonce živého králíčka!

Na menších akcích jako, jsou narozeninové oslavy si děti, mohou králíčka hladit a fotit se s ním i s kouzelníkem. Kouzelnické vystoupení pro děti se hodí na všechny druhy akcí. Jako jsou svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy a párty, rodinné akce, programy pro děti, dny dětí, karneval, vystoupení pro děti a školky, dětská párty, dětské narozeninové párty a oslavy. Jako dárek pro kluka i holku, halloween, masopust, bar micva, bat micva, bar mitzvah, letní dětský tábor, zábava na svatby. Standardně bývá doplněno i tvarování modelovacích balónků. Oblíbené jsou kouzelnické a balónkové show na narozeninové oslavy.

Vystoupení kouzelníka vždy zaujme všechny přítomné.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »
Kouzelník pro děti
Kouzelník