dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Kouzelník

Přemýšlíte o vhodném a zábavném programu pro vaše hosty? Kouzelník je tou správnou volbou! Moderní magie, iluze, tajemno, umění, úžas, překvapení, smích… To vše představuje kouzelník.

Samotná kouzelnická show je čím dál více oblíbená. Kouzelník vám vytvoří originální zábavu na jakýkoliv typ oslavy či párty. Skvěle se hodí na svatby, protože zabaví svatebčany všech věkových kategorií včetně dětí a vyplní mezeru například při společném focení novomanželů. My ale doporučujeme si představení kouzelníka nenechat ujít a vystoupení si naplánovat na čas, kdy jsou přítomni úplně všichni.

Kouzelník vám sestaví „show na míru“ a přizpůsobí ji danému typu akce. Nechte se okouzlit profesionály, kteří vás vtáhnou do děje a zanechají ve vás nezapomenutelný zážitek.

Ponořte se do světa kouzel a magie

Kouzelník své umění může předvést buď na jevišti nebo rovnou kouzlit přímo mezi diváky ( mikromagie ).

Jestliže máte velkou svatbu s velkým počtem hostů, doporučujeme zvolit si představení na jevišti. K tomu je zapotřebí středně velké až velké podium, kde kouzelník před zraky diváků předvádí své umění a mění nemožné v možné.  Svatebčané se mohou těšit na velká i menší kouzla, která kouzelník doprovází moderováním.

Zvolit si můžete i kouzlení přímo mezi diváky, takzvanou mikromagii.

Mikromagie je zábavná a celosvětově uznávaná kouzelnická show. Jedná se o nejžádanější formu představení, kdy kouzelník úzce spolupracuje s přítomnými hosty. Neuvěřitelná kouzla probíhají v těsné blízkosti diváků a vy tak máte možnost stát se součástí těchto triků. Kouzlí se za použití karet, mincí, kytek, příborů či vašich osobních věcí.

Proč zrovna kouzelník na svatbu?

Protože kouzla a magie nás nikdy neomrzí. Kouzelnickým vystoupením se zavděčíte všem bez rozdílu věku. Ať jde o rodiče, prarodiče nebo děti, všichni budou s údivem sledovat iluze a marně si lámat hlavu s tím, jak to ten člověk sakra dělá?? Profesionální kouzelník na svatbu strhne celé publikum, vtáhne vás do čarovného světa a vy si odnesete naprosto jedinečný zážitek.

Spolupracujeme s výbornými a zkušenými kouzelníky, kteří pořádají i dětská představení. Pokud tedy o nějakém uvažujete, neváhejte se na nás obrátit s nezávaznou poptávkou. Rádi vám doporučíme kouzelníka, který bude přesně odpovídat vašim přáním a požadavkům.

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Vyberte si DJ pro další regiony:

Praha , Brno Ostrava , Hradec KrálovéPardubiceBenešovLiberecPlzeň, České BudějoviceChrudimKarlovy VaryStředočeský krajÚstecký krajPardubický kraj

« »
Kouzelník pro děti
Kouzelník