dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Pronájem GoPro kamery

Pronájem GoPro kamery je levnější řešení, než platit profesionálního kameramana. Svatbu si pak můžete natočit sami. Pokud mezi takové klienty patříte i vy, tak GoPro kamera pro Vás bude ideální řešení. Kameru šikovně umístíte na vhodné místo, zapnete a pěkné záběry z Vašeho svatebního dne jsou na světě.  Díky širokoúhlému natáčení zaznamená vše potřebné a navíc i s dobrým zvukovým záznamem.
Dosud nejpokročilejší akční GoPro kamera nabízí vysoce kvalitní 4K video (30 fps), 2‘‘ dotykový displej, GPS, voděodolnost do hloubky 10m bez potřeby ochranného pouzdra, konektor pro USB-C a mnoho dalšího. Ke kameře dostanete 1 x 16GB paměťovou kartu, nabíječku, stojan a odolný obal či cestovní box, do kterého vše vložíte. GoPro HERO7 Black natáčí plynulé 4K video při 60 snímcích za sekundu a je vybaveno revoluční stabilizací obrazu HyperSmooth.
Díky ultra vysokému počtu 240 snímků za sekundu při rozlišení 1080p můžete video až osminásobně zpomalit. Pro jednodušší ovládání je vybavena dotykovým displejem, hlasovým ovládáním, jednoduchou volbou režimů, nebo z dalších funkcí třeba časovačem.
Natáčejte vertikálně – ideální pro Instagram Stories a Snapchat, nebo můžete dokonce rovnou vysílat živě na Facebooku. Pro náročné sportovce je k dispozici i integrované GPS. Pořizovat lze až 12Mpx fotografie špičkové kvality a využít můžete i pokročilý HDR režim SuperPhoto. HERO7 Black je odolná a vodotěsná do 10 m bez přídavného pouzdra. 
Pronájem GoPro kamery je ideální řešení, pokud netrváte na profesionálním kameramanovi.
 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Pronájem GoPro kamery
Pronájem GoPro kamery