dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Písečná show

Písečná show

Písečná show je v angličtině nazývaná SAND ART. Čili doslovný překlad by zněl písečné umění. Což by si asi každý vyložil po svém. Ale o umění se vskutku jedná. Jde o malbu pomocí písku. Je to jedna z nejkrásnějších show pro vaši akci, večírek, narozeninovou oslavu, svatbu atd. ​SAND ART show bude pro Vás a Vaše hosty uměleckým zážitkem, na který nezapomenete!

SAND ART je jedna z nových forem umění. Proto se jí věnuje nová nastupující generace mladých umělců. Celá show je velmi působivá a dynamická. Diváci sledují s němým údivem vznik krásného uměleckého díla. Vše vzniká jen za pomoci písku a šikovných rukou umělce. Vaše svatební oslava najednou získá romantický nádech.

 Jak SAND ART SHOW vypadá? Umělec pro Vás vytvoří jedinečný příběh pískem s pomocí speciálně podsvíceného stolu. Celý proces diváci sledují na velké obrazovce. Velkou výhodou této Show, je že umělec vytvoří v písku obraz na téma, jaké si budete přát. Proto se písečná show jeví jako ideální svatební dar, který je opravdu originální. Celá show obvykle trvá kolem 15 minut a je doprovázena scénickou hudbou. 

Možná už jste viděli písečnou show naživo nebo v TV. Objevila se, například v mnoha talentových soutěžích. Každopádně kdo show viděl, potvrdí, že se jedná o úžasný inspirativní zážitek, který stojí za to vidět.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Vyberte si DJ pro další regiony:

Praha , Brno Ostrava , Hradec KrálovéPardubiceBenešovLiberecPlzeň, České BudějoviceChrudimKarlovy VaryStředočeský krajÚstecký krajPardubický kraj

« »
Písečná show 2
Písečná show