dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Písečná show

Písečná show

Písečná show je v angličtině nazývaná SAND ART. Čili doslovný překlad by zněl písečné umění. Což by si asi každý vyložil po svém. Ale o umění se vskutku jedná. Jde o malbu pomocí písku. Je to jedna z nejkrásnějších show pro vaši akci, večírek, narozeninovou oslavu, svatbu atd. ​SAND ART show bude pro Vás a Vaše hosty uměleckým zážitkem, na který nezapomenete!

SAND ART je jedna z nových forem umění. Proto se jí věnuje nová nastupující generace mladých umělců. Celá show je velmi působivá a dynamická. Diváci sledují s němým údivem vznik krásného uměleckého díla. Vše vzniká jen za pomoci písku a šikovných rukou umělce. Vaše svatební oslava najednou získá romantický nádech.

 Jak SAND ART SHOW vypadá? Umělec pro Vás vytvoří jedinečný příběh pískem s pomocí speciálně podsvíceného stolu. Celý proces diváci sledují na velké obrazovce. Velkou výhodou této Show, je že umělec vytvoří v písku obraz na téma, jaké si budete přát. Proto se písečná show jeví jako ideální svatební dar, který je opravdu originální. Celá show obvykle trvá kolem 15 minut a je doprovázena scénickou hudbou. 

Možná už jste viděli písečnou show naživo nebo v TV. Objevila se, například v mnoha talentových soutěžích. Každopádně kdo show viděl, potvrdí, že se jedná o úžasný inspirativní zážitek, který stojí za to vidět.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Písečná show 2
Písečná show