dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Písečná show

Písečná show neboli SAND ART, jak se také tomuto umění říká, je malba pomocí písku.

Malba pomocí písku je jedna z nejkrásnějších show pro jakoukoli Vaší akci. SAND ART se hodí na firemní večírek, svatbu, ples, konference, výstavy, narozeninovou párty či dětskou oslavu. Šikovní umělci se Vám plně přizpůsobí a vytvoří pro Vás jedinečný písečný příběh.

A jak vlastně písečná show vypadá? Umělec či umělkyně pro Vás na speciálně podsvíceném stolku vytvoří s použitím písku originální příběh. Umělec může použít kromě klasického jemného bílého písku i písek barevný. Díky tomu, že je písek pohyblivý, může umělec rychle měnit jeden obraz ve druhý a tak vzniká písečná animace. Celé show trvá zhruba 10 – 15 minut a je doprovázena hudbou. Příběh se tvoří na základě Vašich požadavků a daném typu akce. Součástí příběhu může být i prezentace firmy či produktu nebo logo firmy. Pokud jde například o vystoupení na svatbě, písečná animace může vyprávět o Vašem seznámení nebo zde mohou být vyobrazeny Vaše jména.  Celou show diváci sledují na velké obrazovce.

Písečná show na Vaši akci

Jak objednat písečnou show? V případě zájmu o objednání vystoupení na Vaši akci, zašlete nezávaznou  poptávku prostřednictvím formuláře níže nebo v záložce kontakt. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. 

Písečnou show lze také spojit s Dj na svatbu,  dále doporučujeme kombinaci s barmanskou show a kouzelníkem.

« »
Písečná show