dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

12 trendů svatebního obékání pro ženicha

12 trendů ve svatebním oblékání, které by měl váš ženich rozhodně znát

Je více než jasné, že vy i váš ženich budete ve váš den D vypadat skutečně dokonale. Nicméně, ačkoli se všechny oči nejdříve upírají na nevěstu a až následně na ženicha, bude stejně v centru pozornosti. Věnujte tedy dostatečnou dobu výběru jeho oděvu tak, aby k vám ladil a zároveň splňoval některý z aktuálních trendů v oblasti svatebního oblečení pro ženichy.

Klasika je sice klasika, ale pokud jde o ženichův oděv, i ten by měl mít možnost kráčet s dobou, stejně, jako jde s výběrem svých šatů i každá nevěsta. Připravili jsme pro vás výběr nejnovějších trendů z oblasti odívání ženichů a už teď je jasné, že mnohé z nich se uchytily i v Česku a odvážlivců pomalu přibývá. Jaké jsou tedy nejnovější trendy a co se nosí ve světě, se dozvíte v následujících řádcích.

Ženich v bílém

Zatímco je na svatbě bílá barva tabu pro všechny přítomné kromě nevěsty, v současnosti se do popředí dostává možnost bílého obleku i pro ženicha. Zejména, pokud si sladí košili a doplňky, může tento „výstřelek“ působit skutečně elegantně a zajímavě.

Šortky na svatbě

Možná se právě teď chytáte za hlavu, ale uvědomte si, že v dnešní době, kde muži stále častěji na sebe poutají pozornost – nosí nejrůznější sestřihy brady, vousů, výrazné oblečení a doplňky –, nejsou šortky až takový extravagantní výstřelek. Vždyť i ty mohou být elegantní, minimálně casual, a samozřejmě důraz je třeba klást i na styl svatby a místo konání. Protože svatba pod širým nebem s bosou nevěstou s květinami ve vlasech si jistě žádá i uvolněného ženicha.

Potisk

Designéři se můžou přetrhnout, který přijde s nejnovějším trendem v oblasti potisku, a vidíme jej skutečně všude. Tak proč nezvolit například košili s potiskem i na vaši svatbu? V případě vhodně zvolených doplňků a uvolněnější atmosféry svatby, z toho může vzejít opravdu originální a trošku neformálnější outfit pro ženicha.

Námořník

Modrá barva obleku je již populární delší dobu a patří k jedné z nejoblíbenějších. Dopřejte tedy svému ženichovi možnost doplnit svůj oblek výraznějšími námořnickými doplňky jako košile s výložkami, či námořnické manžetové knoflíky. Vždyť, řekněme si na rovinu, které ženě se nepodlomí kolena při pohledu na krásného muže v uniformě?

Neutrální oblek

Doplňte svou nevěstu v neutrálních barvách a zvolte materiály, které jsou vzdušné a splývavé. Lněnými kalhotami s bílou košilí a vestou určitě nic nezkazíte. Na svatbu v přírodě, či na pláži nemůžete udělat lépe.

Klasický oblek doplněný tričkem a teniskami

Další možností, jak se odlišit a zapojit do vašeho oděvu trošku kreativity, je využití klasického obleku, ale místo košile a elegantních bot sáhněte po tričku a teniskách. Samozřejmě, i v tomto případě jde spíše o neformálnější typ svatby, kde se můžete odvázat trošku víc.

Plážová svatba = plážový oděv

V tomto případě je rovnice jasná. Čím slunečnější a vzdušnější je vaše svatba, tím lehčí a jednodušší může být i váš oděv. Pokud plánujete romantickou svatbu při západu slunce na pláži, určitě sáhněte po něčem lehkém, vzdušném a jemném. V tomto případě vybírejte světlé barvy, případně upřednostněte proužky.

Šílená obuv

Pokud existuje den, v který by si mohl váš snoubenec obout nejšílenější obuv, tak je to určitě ten váš svatební. V současnosti jsou velmi módní různé lesklé boty s rozmanitými aplikacemi a výšivkami. Otázkou je, zda se mezi námi najde i takto odvážný ženich.

Dva obleky aneb od klasiky k trendům

Pokud se váš ženich rád odváže, ale zároveň se bojí, že by jeho babička o ničem jiném nemluvila další dva roky, je zde možnost kompromisu a kombinace stylů. Dopřejte staršímu osazenstvu na svatbě klasické oděvy a při převlékání se do popůlnočního outfitu zvolte jakýkoliv módní výstřelek, a jak se říká, vlk se nažere a koza zůstane celá.

Kombinace černé a modré

Kombinace těchto dvou barev je v současnosti více než trendy. Tak proč to nevyužít i na vaší svatbě? Dopřejte si možnost formálního oblečení ve formě smokingu a jen ho trošku bohémsky ozvláštněte a zvolte kombinaci s modrou barvou.

Trefte se do tématu

Pokud máte svatbu na ranči, proč to nevyužít? Umožněte svému ženichovi obléci si kovbojský klobouk a klasické kovbojské holínky. Samozřejmě, stejný postup lze uplatnit na jakékoli téma, jaké plánujete, případně může ženich doplnit svůj svatební oděv barvou, která bude na vaší svatbě nosná.

Různé tóny stejné barvy

Jelikož na svatbě jde o lásku dvou lidí, kteří se ve všem doplňují, proč by nemohly doplňovat i jejich oděvy? Využijte stejné barvy na oblečení nevěsty i ženicha, aby tak spolu tvořily dokonalou harmonii.

Doporučený typy – hudba na vaši svatbu


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
oblek
12 trendů svatebního obékání pro ženicha