dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Místa na svatbu Praha

DJs NA SVATBU doporučují místa na svatbu. 

Podívejte na naše DJs ZDE

Místa na svatbu Praha je článek, který se zabývá volbou vhodného místa pro Vaši oslavu v našem hlavním městě. Jelikož máme projetou křížem krážem celou republiku, tak i my DJs na svatbu, můžeme doporučovat skvělá místa pro Vaši oslavu. Než vytvoříme samostatnou stránku, kde budeme prezentovat naše doporučované místa. Praha bude první na řadě, jelikož je naše hlavní sídlo. 

Villa Lanna 

Jeden z nejlepších prostor, co se týká vstřícnosti personálu a krásného místa na svatbu, hlavně obřadu. Vila Lanna je umístěna v rezidenční čtvrti Bubeneč v Praze 6. Byla vybudována v roce 1872 v novorenesančním slohu významným průmyslovým podnikatelem a sběratelem uměleckých památek Vojtěchem Lannou jako letní odpočinkové sídlo. Budova je zvenčí zdobená freskami, které podle kartonů Josefa Mánesa zpracoval Viktor Barvitius, jež se také podílel na freskové výzdobě interiéru. Více na www.vila-lanna.cz/index.html

Manes art

Když chce někdo dopručit místo na svatbu s top jídlem, tak rozhodně doporučujeme Manes. Zajímavá histori i obřad, prostě výborný. Unikátní restaurace s elegantním interiérem, tradiční kuchyní v moderním pojetí a příjemnou uvolněnou atmosférou, prostě srdeční záležitost :-). Vzhlédnete-li ke stropu, spatříte unikátní fresky od Emila Filly, které mají nevyčíslitelnou hodnotu. Rozhlédnete-li se kolem sebe, můžete obdivovat vystavená umělecká díla v podobě fotografií, obrazů či soch. A abyste spatřili umělecké dílo také na svém talíři, o to už se postará náš vynikající šéfkuchař Jaroslav Zahálka a jeho tým. Skvěí personál.

Více na stránkách www.manesrestaurant.cz

TOP 10 svatebních písní pro tanec novomanželů

Restaurace Bastion

Krásné místo na obřad i hostinu v centru Prahy kousek od Vyšehradu. BASTION PRAGUE RESTAURANT jemísto určené pro výjimečné gastronomické zážitky, které vás uchvátí nejenom výjimečným pohledem na Prahu, ale je i příjemným prostředím. Historický bastion (výstupek v opevnění), po němž nese restaurant jméno, vznikl při budování jižní historické části Nového Města pražského budovaného Karlem IV. (1348).

Místo na svatbu Praha BASTION PRAGUE RESTAURANT je ideálním místem pro firemní klientelu s možností pořádání večírků, prezentací, tiskových konferencí a pracovních setkání. Dále je možno využít prostory zahrady (3 000 metrů) na pořádání svateb, rautů,módních přehlídek a dalších společenských akcí.

Hotel Čertousy 

Můžu říct, že jako DJ na svatbu jsem v tomto prostoru byl jen třikrát ale pokaždé mě udivuje, jak to tam rozkvétá. Naposled vytvořily mokro variantu obřadu. Personál i provozní jsou příjemní a dá se s nimi domluvit i na venkovním hraní po 22 hodině, což bývá málokdy. Cena/výkon/kvalita, za mě TOP. Ve stylové restauraci naleznete příjemné prostřední a jedinečný výběr specialit z české a mezinárodní kuchyně. Restaurace Čertousy Praha se nachází v klidné části Prahy. Nabízí možnost posezení na venkovních terasách, parkování v uzavřeném areálu, bezbariérový přístup, dětský koutek, připojení k internetu…

více na http://hotel-certousy.cz/

Chateau St. Havel

Další srdcová záležitost. Krásné místo a skvělý personál. Máme i natočené video, co se dělo, když skončila svatba ZDE V ODKAZU

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky. Hotel poskytuje nadstandardní zámecké ubytování v klidném prostředí s kapacitou 28 dvoulůžkových pokojů. Velkou devizou je strategická poloha a vynikající dopravní dostupnost do historického i obchodního centra Prahy.

Chateau St. Havel je ideální místo pro svatbu v Praze. Jedná se o oázu klidu v rušném velkoměstě. Díky ubytovací kapacitě je často využíván i pro svatby mezinárodní. Proto je velmi vytížen. Pokud byste se rozhodli pro Vaši svatbu zde, musíte jej rezervovat v dostatečném předstihu.

Historie zámku

Zámek byl vybudován jako tvrz v roce 1273. Tvrz zažila i dobytí husity v roce 1420. Jejich vojska tehdy vedl Jan Žižka z Trocnova. Po letech kdy se střídali majitelé a tvrz chřadla, nastala radikální změna v roce 1627. V období třicetileté války císař Ferdinand II. svojí listinou datovanou 27. dubna 1627 ve Vídni daroval kostel a osadu sv. Havla se vším příslušenstvím řádu obutých karmelitánů. Ti přestavěli tvrz na kostel. Doba karmelitánů končila až koncem osmnáctého století, kdy byl v rámci takzvaných josefínských reforem za vlády císaře Josefa II. v roce 1786 zrušen. Od té doby byl v rukou soukromých majitelů a postupnými rekonstrukcemi předělán na zámek.

 

V současnosti zámek nabízí mimo hotelu i jiné zajímavé aktivity. Mimo jiné i wellness a oblíbený golf. Na svatbu můžete využít i obřad přímo v zámecké zahradě. Chateau St. Havel je výborná volba pro svatbu v našem hlavním městě.

Letenský zámeček

Krásný místo,ale obřad mě tam tolik nezaujal. Interiér, jídlo i personál perfektní. Místo na svatbu Prahá Letenský zámeček je jedinečná restaurace v srdci Letenských sadů s nádherným výhledem na historické jádro Prahy. Harmonicky se tu snoubí více než stoletá tradice restauratérského řemesla s moderními gastronomickými trendy a upřímným zájmem o zákazníka. To vše v noblesních interiérech dýchajících nevtíravým luxusem a umocněných impozantním panoramatem Starého Města pražského.
Nabízíme kompletní svatební servis: vy se můžete plně věnovat svatebnímu veselí, my se postaráme o zbytek!
Hostiny a rauty až pro sto dvacet hostů povýšíme na skutečné kulinářské zážitky a doprovodíme je okouzlující živou hudbu. Stačí jen vybrat si z našich svatebních menu či nabídky open barů. Více na www.letenskyzamecek.cz

To jen v krátkosti o místech na svatbu Praha. Pokud vás budou zajímat i jiné lokality, tak zde v odkazech MÍSTA ZA PRAHOU, BRNO, PLZEŇ, MORAVA.


Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz


 

« »
Místo na svatbu - dj na svatbu
Místa na svatbu Praha