dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Ohňostroj

Ohňostroj, kdo by ho neznal?  Jde o velkolepé a působivé světelné představení, které rozzáří oblohu všemožnými barvami. Využívá se při nejrůznějších slavnostních příležitostech či oslavách, mezi které neodmyslitelně patří i svatba.

V minulých dobách měli ohňostroje sloužit k zahánění zlých duchů a byly odpalovány již ve staré Číně. Dodnes jsou uznávány jako určitý druh umění. Ohňostroje mohou být odpalovány různými způsoby a často bývají doprovázeny hudbou.

Skvělá podívaná pro všechny

Ohňostroj je skvělá podívaná pro všechny věkové kategorie. Tak výjimečnou událost jakou je Vaše svatba tím pozvednete ještě na vyšší úroveň a vytvoříte nezapomenutou atmosféru. Ohňostroj doporučujeme v kombinaci s hudbou, která ještě více umocní Váš zážitek. Hudbu si můžete zvolit vlastní nebo Vám s výběrem pomůžou naši DJs na svatbu. V nabídce naleznete malé, střední a velké ohňostroje. Víme, že zařízení svatby není zrovna levnou záležitostí. Proto se naši dodavatelé snaží, aby byl ohňostroj cenově dostupný široké veřejnosti. Pokud se jedná o menší svatbu, plně Vám postačí  kratší ohňostroj, který si díky sestavě kompaktních pyrotechnických výrobků dokážete odpálit sami. V tomto případě nepotřebujete žádné povolení. Instalace a manipulace s těmito ohňostroji je opravdu snadná. Jestliže naopak plánujete velkou svatbu či oslavu nebo firemní večírek, doporučujeme svěřit ohňostroj do rukou našich profesionálů. Po domluvě vše připraví na míru tak, aby výsledný efekt předčil Vaše očekávání.

Ohňostroj a jeho negativní dopad

Bohužel, musíme zde také napsat negativní dopad ohňostrojů na přírodu. K výrobě se používají nebezpečné chemikálie a minerály těžené velmi neekologickým způsobem. Jak výroba, tak použití ohňostrojů je velká zátěž pro životní prostředí. Kromě zábavy přináší ohňostroje řadu negativních jevů. Mezi ně se řadí především výrazný hluk, znečištění ovzduší a je zde i riziko požáru. Exploze pyrotechniky je tak hlasitá, že na ni velice špatně reagují zvířata. V panice často utíkají, případně opouštějí svá teritoria a úkryty. Ptáci opouštějí svá hnízda a mnohdy nejsou schopni se k nim vrátit, často narážejí do budov a umírají. Po ohňostrojích se objevuje zvýšený počet osiřelých mláďat divokých zvířat.

Jako variantu ohňostroje Vám můžeme nabídnout neméně krásnou podívanou a možná i mnohem zajímavější Fire show nebo light show. Tato vystoupení jsou fascinující a skutečně nádherná. Naši dodavatelé si pro Vás vytvořili různé balíčky přizpůsobené Vaší akci, ať už se jedná o svatbu či jinou slavnost.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Ohňostroj
Ohňostroj