dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Svatební fotograf

Svatební fotograf je osoba, která zvěční nezapomenutelné okamžiky Vašeho velkého dne. Fotograf na svatbu by měl především pochopit celou myšlenku a náladu Vašeho svatebního dne a citlivě ji dokázat promítnout do fotografií. Měl by dokázat zachytit ty nejdůležitější okamžiky štěstí z tohoto dne, kdy si řeknete své ANO, ale zároveň na Vaší svatbě působit nenápadně a tyto okamžiky nenarušovat.

Svatební fotograf Jaromír

Profesionální fotograf na svatbu Jaromír Zubák zabývající se především fotografováním svateb, maturitních plesů, firemních akcí, ale i portrétů, produktových fotografií aj. Svatební den přichází pouze jedenkrát za život. Tento den D je pro Vás plný emocí, lásky, slz štěstí a dojetí. Je naplněn okamžiky, které budete milovat navždy. Dovolte mi, být toho součástí a zachytit pro Vás ty nejdůležitější okamžiky. Doporučuji osobní setkání předem, kde budete mít možnost mě osobně poznat a správně se rozhodnout. Popovídáme si o plánovaném harmonogramu Vaší svatby a domluvíme potřebné detaily. http://www.jaromirzubak.cz  

Jaromír pracuje v lokalitách po celé ČR: zejména Praha, Ostrava, Liberec, Brno, střední a Severní Čechy.

 

 

 

Fotograf na svatbu Rado

Rado patří mezi začínající profesionální fotografy. Fotografování ho vždy bavilo a s citem sobě vlastním dovede zachytit atmosféru a náladu přítomného okamžiku. Postupně času se jeho koníček stal prací, ke které dokáže přistupovat velmi citlivě a empaticky.  Ať se jedná o svatební fotografie, portrétové či rodinné fotografie, nebo pokud potřebujete zachytit některé okamžiky z Vašich firemních akcí, k práci vždy přistupuje zodpovědně a s ohleduplností k Vašim požadavkům.

Rado si uvědomuje obrovskou zodpovědnost, kterou svatební fotograf má, na druhou stranu je to však pohodář, který se nenechá rozhodit lehkým svatebním stresem. Pokud hledáte dobrého svatebního fotografa, je pro Vás určitě tou nejlepší volbou.

Zde jsou jeho webové stránky www.markotan.com

Rado za Vámi přijede do jakékoliv lokality v ČR. Zejména Praha a okolí, střední a Severní Čechy, Brno a okolí. Záleží jen na domluvě.

Svatební fotograf Petr Vich 

„Celý život se pohybuji mezi lidmi. Od roku 1990 je mým povoláním DJ-ing a moderování. Fotografie mě vždycky zajímala, a proto jsem při mnoha společenských akcích koukal fotografům pod ruce. Zlom mé nynější vášně přišel před lety, kdy jsem moderoval fotografický veletrh. To byl pro mě ráj. Honorář za moderaci jsem rovnou odevzdal u vedlejšího stánku značky CANON :). Stal se ze mě fotograf s obrovským nasazením pro neustálé se zdokonalování ve svém oboru.“ Praha je moje rodiště a působím v ní i nadále.

 

Petr patří mezi velmi zkušené fotografy s profesionálním vybavením. Byl fotografem již na spoustě svateb a zvěčnil nespočet silných a krásných okamžiků. Rád fotí vše, co zaujme jeho objektiv a v čem vidí emoci, proto v jeho fotografiích můžete vidět škálu různých stylů a objektů. Každé své focení bere jako výzvu zachytit daný moment v co nejlepším světle, úhlu a kompozici. Nejvíce mu k srdci přirostlo fotografování lidí při jejich různých velkých životných událostech, kromě svatebního focení dělá úžasné rodinné fotografie, těhotenské foto, děti, firemní akce apod. Také velice rád fotografuje zvířata.

Při svatebním fotografování si uvědomuje, že každý svatební den má svůj příběh, své emoce a svá specifika. Petr ve svých fotografiích dokáže zachytit přesně TEN moment a zároveň atmosféru a emoce celého dne. Při své práci se snaží splynout s okolím a nenarušovat svou přítomností průběh vašeho dne.

Záleží jen na Vás, jak dlouho dobu s Vámi Petr stráví. Může být přítomný se svým fotoaparátem jen u Vašeho obřadu, nebo s Vámi stráví celý Váš svatební den od příprav, až po pozdní zábavu. Nejlepší je sjednat si osobní schůzku předem, kde Petrovi řeknete všechny své požadavky a představy.

https://www.petrvich.cz/fotograf-uvod

Fotograf na svatbu Jindřich

Jindřich se věnuje profesionálnímu fotografování již od svých 20 let. Jeho specializací jsou právě svatební fotografie. Ze své životní vášně postupně udělal svou práci, za kterou je velmi vděčný a která ho zcela naplňuje. Ať už zachycuje výraz tváře, společné emoce nebo spontánnost dětství, vždy to dělá s pocitem, že má tu čest fotografovat lidi a může zvěčnit tyto zvláštní okamžiky v jejich životě.

„Hned od začátku jsem se zaměřil na zachycení skutečných životních okamžiků a portrétů“

Jindřich si své zkušenosti a postřehy nenechává jen pro sebe. Pořádá různé kurzy a semináře, kde své znalosti sdílí s ostatními. Učí je, jak vidět zachytit světlo, jak využít prostor, který, ač se ve skutečnosti může jevit obyčejně, dobrý fotograf ho nechá na svatební fotografii krásně vyniknout.

A jakým způsobem Jindřich pracuje?

Většinu svatebního dne se mísí v davu a skoro si ani nevšimnete, že se pohybuje okolo Vás. Jeho oči vidí každý detail, který svým fotoaparátem dokáže zvěčnit do vzpomínky na Váš velký den. Jedinou součástí svatebního dne, kdy provádí nějaké pokyny, je Vaše společné fotografování jakožto ženicha a nevěsty.

 „Rád zachycuji emoce skutečného života a krásy svatebního dne“

Fotografie je pro něj uměním, a to je přesně to, co pro Vás Jindřich chce vytvořit. Podívejte se na fotogalerii Jindřichových prací. Pokud se domníváte, že Vám jeho styl vyhovuje, spojte se s ním, a ve spolupráci s ním můžete vytvořit něco zvláštního.

Jindřichovým působištěm je nejen Praha a její okolí, přijede za Vámi v podstatě kamkoliv v rámci celé ČR.

Svatební fotograf Tomáš Malý

Svatební & rodinný fotograf Tomáš Malý je zkušený profesionál. Focení se věnuje řadu let. Má za sebou spoustu svateb a dalších akcí. Své zkušenosti dokáže prodat v zachycení jedinečných okamžiků, které se stanou na Vaší svatbě. Jeho pohled je naprosto originální.

Tomáš působí v Hradci Králové, proto je jeho doménou východočeský kraj, ale v případě zájmu, není problém ani vzdálenější lokalita. O tom, že je správnou volbou se přesvědčte v jeho portfoliu.

https://www.tmaly.cz/

WEB TOMÁŠE

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Vyberte si DJ pro další regiony:

Praha , Brno Ostrava , Hradec KrálovéPardubiceBenešovLiberecPlzeň, České BudějoviceChrudimKarlovy VaryStředočeský krajÚstecký krajPardubický kraj

« »
Fotograf Jaromír
Svatební fotograf