dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Mezinárodní víkendové svatby

Mezinárodní víkendové svatby patří mezi již tradiční úkoly DJs-na svatbu. Pátek 12.4.2019 se konala česko-ruská svatba v obci Herink v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji.

Svatební párty, kterou zvučil DJ Radek, se odehrávala na krásném a romantickém místě, ve Stodole Herink. Ta má nejen restauraci a příjemnou hospůdku, ale také wine bar a  prostornou zahrádku s velkým dětským hřištěm. Tento objekt se také pyšní unikátním a netradičním designovým nábytkem.

Svatební veselí začalo kolem šesté hodiny. K rautu zněla poklidnější muzika a s postupem času a narůstající hladinou vypitého alkoholu se postupně všichni přítomní svatebčané včetně nevěsty a ženicha, dostávali do té správné taneční nálady. Skvělá párty, kterou si dle svých slov užil i DJ Radek, končila v pozdních nočních hodinách…

Mezinárodní víkendové svatby

Dj na svatbu Radek

V sobotu 13.4.2019 pokračoval DJ Radek na sever Čech do města Rumburk, které leží ve východní části Ústeckého kraje, aby se zúčastnil česko-ukrajinské svatby, která probíhala v hotelu Sportlife, který nabízí wellness, restauraci, vinný salonek, letní a zimní terasu a rozmanité sportovní možnosti. Tento hotel navíc obklopuje krásné prostředí Českého Švýcarska.

Obřad začínal v 16h na netradičním místě – squashovém kurtu 🙂 Po gratulacích se svatební procesí přesunulo do restaurace, kde probíhal raut a mohlo se začít slavit. Z připraveného repra kromě českých a zahraničních hitů 80/90 let zněly na přání novomanželů i ruské a ukrajinské hity.

Na místě byl od 21h nainstalován i Fotokoutek FunBox, u kterého se od samého začátku přítomní hosté hojně fotili.

Pro DJ Radka tento náročný svatební víkend končil šestou hodinou ranní, kdy se novomanželé a zbývající hosté po protančené noci uchýlili do svých pokojů a další skvělá párty byla u konce.

Mezinárodní víkendové svatby si vždy užívám, protože mám možnost poznat i jiné kultury a jejich svatební tradice.

Doporučený typy – hudba na vaši svatbu


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

 

« »
mezinárodni-svatba
Mezinárodní víkendové svatby