dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Scénické osvětlení

Scénické osvětlení interiéru a exteriéru je často požadováno při firemních akcích, ale i při svatbě tato možnost je možná.Zejména pokud chcete zapůsobit na své hosty. Tato osvětlovací technika se dříve používala především k nasvícení divadelní scény. Postupem času začala pronikat i do ostatních oblastí. Začala se též využívat při různých významných společenských událostech, mezi které samozřejmě patří i svatby. 

Za pomocí světelné techniky dokážeme kterékoliv místo či objekt zahalit do krásných pestrých barev. Tímto dotvoříme dokonalou, romantickou a dech beroucí atmosféru, která umocní nezapomenutelné okamžiky Vašeho velkého a jedinečného dne. Na Vaší svatbě jsme schopni krásně nasvítit sloupy, terasy, květiny, palmy, stromy, altánky, bazény a různé prostory. Prakticky vše, nač si člověk vzpomene, fantazii se meze nekladou. Beze sporu velkou výhodou scénického osvětlení je také to, že kromě svatební výzdoby dokáže i ne úplně zajímavý a oku lahodící prostor udělat skutečně krásným a zajímavým, stačí si jen s barvami pohrát. Nabízíme nejen RGB, ale i bílé světelné provedení. Vše záleží na domluvě s Vaším svatebním DJ, který Vám rád poradí a pomůže.

Scénické osvětlení je příplatková služba. Každý z našich DJs na svatbu má nějaké světelné zařízení, ale ne každý je tak vybavený, aby byl schopen nasvítit skutečně velké prostory. Samozřejmě ani toto není problém, naše agentura je schopna Vám zajistit tolik světelné techniky, kolik si budete přát. Vše je na domluvě s Vaším DJ nebo naším asistentem.

Pokud si přejete, aby Vaše svatba byla tak trochu jiná a chcete Vaše hosty příjemně překvapit a umocnit atmosféru svatebního dne, s příchodem večera, až obloha potemní, rozsviťte všechna světla a udělejte Váš večer kouzelným, magickým a nezapomenutelným.      

    

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
DJs-na-svatbu-scenicke-osvetleni-7x5-1 (1)
Scénické osvětlení