dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Běh pro útulky

Běh pro útulky je určen všem milovníkům psů, koček či jiných živých tvorů. Budeme moc rádi, když si ho přečtete až do konce a  třeba i vy nějakým způsobem pomůžete opuštěným a týraným zvířatům. DJs-na svatbu tento projekt plně podporují.

Charitativní projekt Běhejme a pomáhejme útulkům z.s. byl založen před šesti lety a jeho posláním je pomoc opuštěným a týraným zvířatům v České republice. Projekt, jehož zakladatelem je ing. Petr Sokolík, pomáhá útulkům a jejich obyvatelům měnit život k lepšímu. 

A o co se přesně jedná? Akce se koná v mnoha městech po celé České republice a je určena pro všechny věkové kategorie, pro rodiny s dětmi, běžce i neběhavce a samozřejmě i pro naše čtyřnohé přátele. Připraveny jsou vždy dva okruhy – běžecký a pěší. V prvním případě se jedná o 5 km dlouhý běh bez měření času. Neběží se o vítězství, ale pro radost. V druhém případě jde o 1,5 km dlouhou procházku parkem. Ani zde se neměří čas. Během ani procházkou to ovšem nekončí.

Kulturní program

Následuje bohatý kulturní program plný hudby a ukázek různých psích dovedností ( dog dancing, policejní zásah psů, agility ). Akci podporují i známé osobnosti. Doposud zde vystoupili zpěváci Michal Malátný, Milan Peroutka, Pavel Callta, Petra Černocká, Jindra Polák ze skupiny Jelen, přišli herci/herečky Patricie Solaříková, Lukáš Langmajer, Iva Huttnerová, sportovci David Svoboda, Kristýna Kolocová, Petr Švancara, Radim Bičánek, imitátor Petr Jablonský a další.

     

Startovné je 100 kč za každou dospělou osobu. Peníze se vhazují do předem připravených, úřadem zapečetěných kasiček a následující den jsou vloženy na transparentní účet spolku. Částka se pak spravedlivě rozděluje mezi vybrané útulky a spolky, které se starají o opuštěná zvířata.

Za celou dobu konání běhu se vybralo již 2.068.351,- Kč, které pomohly celkem 81 útulkům.

Pokud Vám osud útuláčků není lhostejný, přijďte a zúčastněte se akce i vy. Projekt můžete podpořit i zakoupením krásných a originálních triček nebo dárkových předmětů na internetovém e-shopu. Více informací naleznete v odkazech níže.

Běh pro útulky je každoroční akce, terá zaslouží Vaší pozornost.

     

http://behproutulky.cz/uvod/

https://eshop.behproutulky.cz/

 

Doporučený typy – hudba na vaši svatbu


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Běh pro útulky
Běh pro útulky