dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Aerial hoop show

Aerial hoop show je originální a dech beroucí show kloubící prvky náročné na sílu, flexibilitu a rovnováhu. Hodí se pro zpestření jak vnitřní tak venkovní společenské akce po celé České republice a na Slovensku.Tanečnice vznášející se ve vzduchu v zavěšeném kruhu“. Aerial hoop je uměleckým sportem pocházejícím z cirkusového prostředí, který je spojením akrobacie, gymnastiky, fitness a tance.

Ve skutečnosti se jedná o přenesení akrobacie na závěsné obruči z prostředí cirkusu do běžného života. Možná jste se spíše setkali s pole dance, což je taneční akrobacie na tyči. Aerial hoop show je poněkud praktičtější, protože instalace obruče je mnohem méně náročná. 

Tato show zaujme opravdu každého. Oceníte sportovní a akrobatický výkon. Jelikož tato show je relativně nová, málokdo se s ní setkal. Vy i Vaši hosté si užijete skvělé umělecké vystoupení!

 

Aerial hoop show na Vaši akci

Jak objednat show? V případě zájmu o objednání  na Vaši akci, zašlete nezávaznou  poptávku prostřednictvím formuláře níže nebo v záložce. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. 

Délka programu: 5 minut.
Počet vystupujících: 1

DJ na svatbu lze také kombinovat s Aerial hoop show také doporučujeme kombinovat s moderní magií mistra ČR a  pole art.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »
aerial hoop show
Aerial hoop show