dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Aerial hoop show

Aerial hoop show je originální a dech beroucí show kloubící prvky náročné na sílu, flexibilitu a rovnováhu. Hodí se pro zpestření jak vnitřní tak venkovní společenské akce po celé České republice a na Slovensku.Tanečnice vznášející se ve vzduchu v zavěšeném kruhu“. Aerial hoop je uměleckým sportem pocházejícím z cirkusového prostředí, který je spojením akrobacie, gymnastiky, fitness a tance.

Ve skutečnosti se jedná o přenesení akrobacie na závěsné obruči z prostředí cirkusu do běžného života. Možná jste se spíše setkali s pole dance, což je taneční akrobacie na tyči. Aerial hoop show je poněkud praktičtější, protože instalace obruče je mnohem méně náročná. 

Tato show zaujme opravdu každého. Oceníte sportovní a akrobatický výkon. Jelikož tato show je relativně nová, málokdo se s ní setkal. Vy i Vaši hosté si užijete skvělé umělecké vystoupení!

 

Aerial hoop show na Vaši akci

Jak objednat show? V případě zájmu o objednání  na Vaši akci, zašlete nezávaznou  poptávku prostřednictvím formuláře níže nebo v záložce. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. 

Délka programu: 5 minut.
Počet vystupujících: 1

DJ na svatbu lze také kombinovat s Aerial hoop show také doporučujeme kombinovat s moderní magií mistra ČR a  pole art.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
aerial hoop show
Aerial hoop show