dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Animátor pro děti

Lámete si hlavu s tím, jak na svatbě zabavit všechny děti tak, aby si mohli užít zábavu jak oni, tak i jejich rodiče? Neváhejte a objednejte si dětského animátora pro děti či animátorku. Kdo to vlastně animátor je a co by měl umět? Animátor je osoba nebo skupina osob, která vymýšlí zábavný program pro konkrétní publikum či skupinu. Animátor může bavit jak děti, tak i dospělé a jeho hlavním úkolem je zpříjemnit a zaměstnat hosty všech věkových kategorií. Dětský animátor organizuje dětem jejich volný čas pomocí různých animačních programů. Pro menší skupinku do 15 dětí většinou postačí jeden dětský animátor. Nad 15 dětí doporučujeme dva dětské animátory. Animátory pro děti můžete běžně potkávat v hotelech při trávení dovolené, svatbách, na narozeninových oslavách, dětských dnech a různých společenských akcích. 

V případě Vašeho zájmu Vám velmi rádi doporučíme zkušené dětské animátory, kteří se dětem po celý den věnují a zajistí jim zábavný program v podobě her, sportovních soutěží, kreslení na obličej, třpytivé tetování, animační tanečky, tvarování balonků a mnoho dalšího. Animátoři se přizpůsobí jak starším, tak i těm nejmenším dětem.  Někteří dětští animátoři mají i krásné a vtipné kostýmy a k dispozici vlastní  pojízdné výtvarné dílničky, tudíž si děti mohou odvézt i vlastnoručně vyrobený předmět. 

Dětský animátor se hodí na jakoukoli akci, svatby, oslavy narozenin, či den dětí, které se děti účastní. Ať jde o svatbu nebo oslavu narozenin, dětský animátor se Vám v každém případě bude hodit. Díky zkušeným animátorům se dítka nebudou nudit a Vy i Vaši hosté budete moci slavit po celý den.

Dětský animátor

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat s nezávaznou poptávkou z našeho podpůrného webu www.zabavanasvatbu.cz. Naši animátoři pro Vaše děti připraví takový program, že o nich nebudete vědět 🙂


Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz


 

« »
Animátor pro děti na svatbu
Animátor pro děti