dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Silnější a kvalitnější zvuk

Silnější a kvalitnější zvuk je naše nabídka pro větší svatby nebo rozlehlé prostory. Jestliže plánujete větší svatbu nebo jste fanoušky například rockové hudby a potrpíte si na skutečně čistý a krásný zvuk a silnější basy, doporučujeme silnější výkon reprobeden než je v našem základním balíčku. 

Základní balíček obsahuje 2x repro o síle 800W, což je pro menší svatby dostačující. Pokud plánujete venkovní svatbu nad 70 lidí nebo svatbu konanou ve vnitřních prostorech nad 100 svatebčanů nebo jste skutečnými fanoušky muziky a poslech Vašich oblíbených hitů si chcete náležitě užít, doporučujeme základní techniku doplnit o subwoofer

Basové reproduktory pro silnější a kvalitnější zvuk

Subwoofery neboli basové reproduktory jsou reprosoustavou, která je určena pro reprodukci nízkých frekvencí. V nich se nachází basové tóny, které ostatní reproduktory nedokáží podat tak věrně, jako subwoofery. Při poslechu hudby, u které je požadavek na co nejvěrnější reprodukci, je potřeba, aby poslechové zařízení splňovalo několik parametrů. Na svatbách nebo firemních večírcích, kde se nachází větší počet lidí, se obvykle používají dostatečně velké subbasové jednotky, zajišťující reprodukci nízkých frekvencí, což zajistí na Vaší párty dokonalý zvuk. Používají se zde aktivní i pasivní subwoofery.

Pokud si nejste jisti, zdali subwoofer budete potřebovat, neváhejte a poraďte se svým DJ na svatbu. Pronajmutí subwooferu na Vaši svatební párty je za menší příplatek. Jestliže plánujete větší svatbu nebo jste „blázni“ do hudby, vy i Vaši přátelé či rodina rádi tančíte, tak si myslíme, že tato menší investice navíc se Vám vyplatí.

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
silnější a kvalitnější zvuk
Silnější a kvalitnější zvuk