dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Saxofonista

Saxofonista

Saxofonista na svatbu může být netradičním, příjemným zpestřením Vaší oslavy. Překvapit může Vaše hosty již při nástupu před svatebním obřadem. Jelikož je velmi mobilní, lze ho využít zejména při obřadu v přírodě. Zde si pak můžete vychutnat úchvatné tóny, které navodí atmosféru výjimečnosti a elegance.

Obřadem, ale působení saxofonisty na svatbu rozhodně nekončí. Známé melodie v podání saxofonu nadchnou všechny svatebčany. Báječný zážitek si odnesete i z kombinace saxofonista a DJ. Kdy doplní taneční hudbu naprosto jedinečným způsobem. Jelikož náš saxofonista pravidelně vystupuje jako zpestření programu tanečních klubů, je zaručeno, že má v repertoáru i aktuální hity. Samozřejmě musí být vhodné ke ztvárnění saxofonem.

Přítmí, mírné osvětlení – prázdný parket, kde za zvuku romanticky laděného saxofonu tančí zamilovaný – čerstvě oddaný pár. Kolem se tvoří hlouček svatebních hostů, kteří se při poslechu linoucí se romantické hudby pohupují do rytmu. Příjemné melodické saxofonové tóny v každém navozují pocit neobyčejné romantiky a umocňují poetické kouzlo dané společné chvíle prožité s nevěstou a ženichem.

Celkově ohledně hudební produkce na svatbách nabízíme:
  • hraní na obřadu (možnost produkce i v přírodě)
  • při slavnostním obědu (večeři) klidný a příjemný Smooth jazz
  • romantický set s prvním tancem pro ženicha a nevěstu
  • taneční set moderní hudby prověřený po klubech po celé ČR

Saxofonista na svatbu zaujme Vaše hosty a dodá Vaší svatbě nádech elegance.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Vyberte si DJ pro další regiony:

Praha , Brno Ostrava , Hradec KrálovéPardubiceBenešovLiberecPlzeň, České BudějoviceChrudimKarlovy VaryStředočeský krajÚstecký krajPardubický kraj

« »
Saxofonista na svatbu
Saxofonista