dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Pronájem projektoru s plátnem

V rámci našich služeb Vám můžeme nabídnout pronájem a zapůjčení projektoru a plátna na Vaší svatbu. 

Dataprojektor nebo také videoprojektor je zařízení umožňující zprostředkovat obrazovou prezentaci všem přítomným tím, že digitální obraz, jehož zdrojem může být osobní počítač, nootebook, přehrávač DVD a jiná videozařízení, projektuje (promítá) na plátno či zeď. Data se do projektoru dostávají kabelem VGA nebo HDMI. 

Pronájem projektoru s plátnem je hojně využíván především firmami pro různé prezentace ale i na svatbě najde své uplatnění. Jak se dozvíte, později v našem článku.

Naše společnost nabízí klientům tuto službu již několik let a z naší zkušenosti můžeme říct, že se stává čím dál více oblíbenou. Na svatbách se projektor s plátnem nejčastěji využívá na promítání videodiskotéky ( hudební produkce, při které se promítají videoklipy na zeď či plátno ) nebo při oblíbeném karaoke. Videoprojektor je také možné využít například na projekci fotografií nebo soukromých videí. Na Vaší svatbě můžete promítat cokoliv z Vašeho života. Ať už toho dosavadního společného nebo zvlášť například z dětství či dospívání. Do promítání můžete zařadit také fotografie Vaší rodiny či přátel. Rodiče i prarodiče to jistě dojme a Vaše přátele zaručeně pobaví 🙂 Můžete překvapit i partnera a připravit si krátké romantické video. I zde platí, že nápadům a fantazii se meze nekladou. 

Jestliže Váš DJ na svatbu videoprojektor s plátnem nevlastní ( někteří naši DJs projektor a plátno k dispozici nemají), neváhejte nás kontaktovat, vše Vám rádi zajistíme. 

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Pronájem projektoru s plátnem
Pronájem projektoru s plátnem