dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Pronájem projektoru s plátnem

V rámci našich služeb Vám můžeme nabídnout pronájem a zapůjčení projektoruplátna na Vaší svatbu. 

Dataprojektor nebo také videoprojektor je zařízení umožňující zprostředkovat obrazovou prezentaci všem přítomným tím, že digitální obraz, jehož zdrojem může být osobní počítač, nootebook, přehrávač DVD a jiná videozařízení, projektuje (promítá) na plátno či zeď. Data se do projektoru dostávají kabelem VGA nebo HDMI. 

Pronájem projektoru s plátnem je hojně využíván především firmami pro různé prezentace ale i na svatbě najde své uplatnění. Jak se dozvíte, později v našem článku.

Naše společnost nabízí klientům tuto službu již několik let a z naší zkušenosti můžeme říct, že se stává čím dál více oblíbenou. Na svatbách se projektor s plátnem nejčastěji využívá na promítání videodiskotéky ( hudební produkce, při které se promítají videoklipy na zeď či plátno ) nebo při oblíbeném karaoke. Videoprojektor je také možné využít například na projekci fotografií nebo soukromých videí. Na Vaší svatbě můžete promítat cokoliv z Vašeho života. Ať už toho dosavadního společného nebo zvlášť například z dětství či dospívání. Do promítání můžete zařadit také fotografie Vaší rodiny či přátel. Rodiče i prarodiče to jistě dojme a Vaše přátele zaručeně pobaví 🙂 Můžete překvapit i partnera a připravit si krátké romantické video. I zde platí, že nápadům a fantazii se meze nekladou. 

Jestliže Váš DJ na svatbu videoprojektor s plátnem nevlastní ( někteří naši DJs projektor a plátno k dispozici nemají), neváhejte nás kontaktovat, vše Vám rádi zajistíme. 

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »
Pronájem projektoru s plátnem
Pronájem projektoru s plátnem