tahy štětcem
dj na svatbu, párty, či firemní akci, svatební dj

Zašlete nám svoji představu

Napište nám jak má Váš ideální den vypadat a my Vám do 48 hodin zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci.

tahy štětcem
kudrlinka
Chcete nám rovnou zavolat?
+420 773 537 714
kudrlinka

Svatební dj a jeho cena

Náš svatební dj Vám rád pomůže s realizací nejkrásnějšího dne Vašeho života.

Vyplňte náš krátký formulář, ať máme představu o jakou akci půjde a který DJ se k Vám bude hodit.
Podívejte se na seznam našich svatebních dj a vyberte si toho pravého.

Pokud Vás zajímá cena za DJ na Vaši svatbu, nelze ji napsat jednoznačně. Záleží na mnoha faktorech, jako jsou délka svatebního dne, náklady na dopravu, zda chcete ozvučit obřad, požadavky na techniku či další služby jako je karaoke nebo videodiskotéka. Proto nám napište do formuláře Vaše požadavky a my Vám do 24h zašleme předpokládanou cenu Vašeho DJ na svatbu.

Odesláním berete na vědomí, že společnosti Radek Šiml jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem vyřízení a evidence Vašich požadavků a prokazování, že jsme Váš požadavek přijali a vyřídili. Více o smluvních podmínkách naleznete na ZDE.

Další informace ke zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů. Využijte i náš vlastní fotokoutek.

 

Důležité!

Po odeslání nezávazné poptávky by Vám měl během pár minut přijít automaticky vygenerovaný email s potvrzením o jejím přijetí. Pokud by se tak nestalo, zašlete nám prosím svou poptávku přímo na náš email  info.djsnasvatbu@gmail.com.

Jestliže byste si objednali DJ a nikdo by se Vám do 24h neozval, neváhejte a sdělte nám tuto informaci co nejdříve. Výjimečně se stane, že v našem objednávkovém systému dojde k nějaké chybě a i přesto, že Vám přijde potvrzení o rezervaci, tak Vaše objednávka se nám bohužel nezobrazí.