dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Polaroid

Polaroid je často vídaný na svatbách a oslavách společně s knihou, do které se novomanželů nebo oslavenci nalepí fotka, k ní se připíše přání, či text dle uvážení. Je to krásnou vzpomínkou na svatbu či oslavu. Lze využít i čistě pro pobavení hostů, který si jako vzpomínku na den. Hosté si odnesou fotku domů, kde si ji můžou založit do alba nebo přilepit na lednici.

V dnešní elektronické době, si lidi fotí do telefonů nebo fotoaparátu a málo kdo si ale fotky vytiskne, maximálně jednu za čas od profi fotografa. Polaroidů, je velké množství ale doporučujeme menší formáty fotografií nebo při menším počtu vytištěných fotografií. Plánujete vytisknout více jak 50 fotografií ? už se nabízí myšlenka využít fotokoutek (www.fotokoutekfunbox.cz). Fotokoutek Funbox, lze využít za akční cenu společně s DJ na svatbu, oslavu, firemní večírek DJ Radka Šimla, které přímo vlastní svůj fotokoutek a může ho vzít sebou. Na nabídce nabízíme Polaroid Fuji Wide, který si představíme v pár větách.

Fuji Wide

Monofokální objektiv Fujinon o ohniskové vzdálenosti 95 mm (ekv. kinofilmu 35 mm) plnohodnotně pokrývá obrazovou plochu záznamového media o velikosti 99 × 62 mm, čímž řadí fotoaparát do kategorie středoformátových přístrojů. Světelnost objektivu je f/14, což použitelnost přístroje mírně omezuje, proto je také k dispozici vestavěný blesk, jehož dosah jsou cca tři metry. Druhým faktorem, který překračuje omezení dané světelností je citlivost instantního materiálu Instax Wide. Ta je 800 ISO. Celkové rozměry materiálu jsou 108 × 86 mm, přičemž obrazová plocha je velká 99 × 62 mm. Film Instax Wide je dvakrát větší než Instax Mini, a je tedy ideální pro módní fotografii, skupinové záběry, krajinné scény, stejně jako mnoho praktických firemních aplikací, včetně pojištění, vymáhání práva a vedení evidence. Exponovaný snímek se vysune na vrchu přístroje.

Máte zájem o objednání ? Polaroid na Váš velký den, tak nás kontaktujte ZDE

      

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
polaroid
Polaroid