dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

FOTOKOUTEK

Pokud přemýšlíte nad tím, jak zpestřit a proměnit Vaši svatební zábavu v originální a nezapomenutelnou, můžeme Vám nabídnout náš zábavný a oblíbený fotokoutek. Fotokoutek je zábava i vzpomínka. Vyfotografování a vytištění fotografie zabere jen pár minut. Host si tak ze svatební párty odnese originální dárek a krásnou vzpomínku. Fotokoutek má nové webové stránky ZDE.

Součástí fotokoutku jsou samozřejmě vtipné i tématické rekvizity, takže si každý z návštěvníků u samotného focení užije i spoustu legrace. Jako rekvizity pro Vás máme připravené falešné knírky, paruky, mafiánské klobouky, párty klobouky, cylindry, námořnické čepice, srandovní brýle, havajské věnce, škrabošky, boa, pro děti pavouky, ještěrky, plyšáky, samozřejmě nesmí chybět svatební rekvizity nebo tabulka s křídou, kam můžou Vaši hosté napsat vzkaz a mnoho dalšího.

        

Další velkou výhodou našeho fotokoutku je jeho snadná obsluha, rádi Vám vše vysvětlíme a zbytek je už na Vás. Je to způsob jak nenuceně a přitom efektivně pobavit všechny svatebčany všech věkových kategorií, od těch nejmladších až po ty nejstarší. Připravte pro hosty originální zábavu, na kterou budete všichni s radostí vzpomínat a navíc si odnesete plno bláznivých a vtipných fotografií 🙂 

Výhoda oproti konkurenci je, že nemusíte platit peníze za dopravu a personál, fotokoutek vám náš DJ na svatbu přiveze a vše si obsluhujete sami 🙂 Cena o desítky procent nižší. 

 

Proč Fotokoutek?

– originální svatební zábava

– hromada vtipných fotek

– krásné rekvizity ( a nejen svatební )

– tisk fotek hned na místě

– ideální do knihy hostů

– snadná obsluha a manipulace

– krásné vzpomínky jak pro novomanžele, tak svatebčany

Náš fotokoutek Vám přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Více na www.fotokoutekfunbox.cz

 

        Fotokoutek

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

 

« »
Fotokoutek
FOTOKOUTEK