dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Rozlučka se svobodou pro ženicha

Rozlučka se svobodou pro ženicha bývá tradičně jedna z posledních příležitostí, kdy se ženich může před svatbou odvázat. Nevěsty to nerady slyší, ale party to většinou bývá dost divoká 🙂 ale co si budeme povídat, i nejen muži to pořádně roztočí. Dejte dohromady partu nejbližších kamarádů a připravte rozlučku se svobodou pro ženicha na noc (nebo celý víkend), na kterou jen tak nezapomene.

Jak zařídit rozlučku se svobodou ženichovi na míru

Zařizování a plánování bývá většinou na svědkovi. Ten by totiž měl vyzjistit u ženicha zda má nějaké nápady či představu? Chtěl by rozlučku na noc nebo na celý víkend? jakou má představu o programu? Nebo zda má něco zakázaného od nevěsty, například stryptérku. Pořádně si zapisujte, k tomuhle souboru informací se budete vracet v průběhu celého plánování pánské rozlučky. Jakmile máte základní info, svolejte kamarády a dejte se do realizace. Naplánujte aktivity, hry a úkoly, i zajímavou dopravu a případně ubytování.

TOP 10 svatebních písní pro tanec novomanželů

Doplňky a oblečení na rozlučku se svobodou

Stejně jako u dámských rozluček se svobodou i u pánů bývá zvykem ukázat, že celá parta patří k sobě. Ženich se pak od zbytku party odlišuje v některých detailech. Můžete například nechat všem vyrobit stejné tričko, objednat celé partě dřevěné odznaky do klopy a ženichovi dřevěného motýlka, nebo si kupte jen stejné kšandy, klobouky nebo odznaky.

Oblečte se stylově nebo si vezměte vtipní převleky.

Dárky pro ženicha na rozlučce se svobodou

Většinou není potřeba kupovat ženichovi dárky. Ty se dávají až na samotné svatbě.

Tip redakce: Můžete se v partě dohodnout a na svatbě dát ženichovi jeden společný dárek za všechny, kdo byli součástí rozlučky. Ideálně by to ale měl být dárek, který ocení a využijí oba manželé dohromady. Na svatbě také můžete předat ženichovi vtipné fotky, videa a další vzpomínky z rozlučky.

Naopak dárkem, který by bylo vhodnější předat ženichovi už na rozlučce jsou erotické předměty, které by asi ženich s nevěstou neradi rozbalovali uprostřed svatebního dne. Takže pokud chcete koupit ženichovi vtipný sexy obleček, bičík nebo třeba nějakou erotickou hru, předejte ji ženichovi hned po začátku rozlučky, společně s oblečením a doplňky, díky kterým bude ladit se zbytkem party.

Společné dárky pro novomanžele předejte na svatbě, erotické dárky na rozlučce.

Kdo platí rozlučku se svobodou pro ženicha

Tohle je otázka, kterou si kladou všichni účastníci rozlučky a odpověď na ni není jednoduchá. Často totiž záleží na ekonomické situaci všech zúčastněných. Co si budeme povídat, nejvíce rozepří vzniká právě ohledně peněz a nutit celou partu jít na steak nebo do luxusního wellness, když má někdo hluboko do kapsy, není zrovna košer.

Kdo platí za pánskou rozlučku se svobodou?

Na druhou stranu, ženich by určitě neměl platit za své oblečení a těžko bude platit za překvapení, o kterých neví dopředu. Na všem ostatním se může podílet rovným dílem, pokud bude chtít, nebo se může dokonce rozhodnout například zaplatit celou večeři, případně celou chatu. Určitě s tím ale nepočítejte dopředu a spíš naplánujte program tak, jako byste na všechny aktivity ženicha zvali vy.

Naplánujte pánskou party století.

Ideální je se v partě dopředu dohodnout, kolik chce každý za rozlučku utratit. Pak vynásobte dohodnutou částku počtem zúčastněných bez ženicha a máte konečný rozpočet. Podle toho potom začněte plánovat aktivity, dárky, oblečení, délku rozlučky a všechno ostatní.

          

Doporučený typy – hudba na vaši svatbu


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
stylova-rozlucka-se-svobodou-pro-zenicha
Rozlučka se svobodou pro ženicha
©2024 DJ NA SVATBU