dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

LIGHTS SHOW

Ptáte se, co to light show je ? Je to ohromující barevná světelná show, ve které tanečníci manipulují s laserovými obrazci a tvary a která je doprovázena podmanivou hudbou. Tato okouzlující hra světel se hodí na všechny typy akce, na firemní večírky, konference po narozeninové oslavy či svatby. Laserová světelná show je skutečně pastvou pro oči a zaručeně se u ní nebudete nudit Vy a ni Vaši hosté. 

Světelnou laser show na Vaší svatbě či večírku pravděpodobně nikdo čekat nebude, proto jestli chcete své hosty překvapit a dopřát jim krásný zážitek, tato show bude skvělá volba. Tímto svoji akci představíte v úplně jiném světle. Profesionálové z řad tanečníků, umělců, akrobatů či žonglérů Vám udělají show přesně na míru dle Vašich představ a požadavků. Během představení Vám vykouzlí světelné i tematické obrazce, díky grafickým tyčím a nejvyspělejší grafické technologii Vám vykreslí nápisy, texty nebo logo. Světelné laserové show se mohou dělat celosezónně, jediné, co je zapotřebí, je tmavé prostředí, proto se toto představení bezvadně hodí na začátek Vaší večerní párty. Pokud uspořádáte laserovou show na svatbě, firemním večírku či jakékoliv jiné akci, věřte, že Vaši hosté budou nadšeni. Můžete si být jisti, že na tento nevšední a nadčasový zážitek jen tak někdo nezapomene. 

Pokud o světelné show přemýšlíte, neváhejte a oslovte nás s nezávaznou poptávkou. Spolupracujeme s profesionály, kteří mají mnohaleté zkušenosti a kteří se Vám plně přizpůsobí.

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »