dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Light show

Light Show je ohromující představení. Při níž tanečníci manipulují s laserovými obrazci a tvary. Show je doprovázena podmanivou hudbou. Je to barevná a okouzlující hra světel. Laserová světelná show je skutečně pastvou pro oči na Vaší svatbě. Zaručeně se u ní nebudete nudit. Je to naprosto parádní podívaná! Na svatbu, je vždy potřeba něco jiné, než je běžné.

Světelnou laser show na Vaší svatbě pravděpodobně nikdo čekat nebude, proto jestli chcete své hosty překvapit a dopřát jim krásný zážitek, tato show bude skvělá volba. Tímto svoji svatbu představíte v úplně jiném světle. Profesionálové z řad tanečníků, umělců, akrobatů či žonglérů Vám udělají show přesně na míru dle Vašich požadavků.

Během představení Vám vykouzlí světelné i tematické obrazce, díky grafickým tyčím a nejvyspělejší grafické technologii Vám vykreslí nápisy, texty nebo logo. Světelné laserové show se mohou dělat celosezónně, jediné, co je zapotřebí, je tmavé prostředí, proto se toto představení bezvadně hodí na začátek Vaší večerní svatební párty. Pokud uspořádáte laserovou show na vaší svatbě, budou vaši hosté nadšeni. Můžete si být jisti, že na tento nevšední a nadčasový zážitek jen tak někdo nezapomene.

Light Show je bezpečnější a ekologičtější alternativou za tradiční ohňostroj, který už trochu vychází s módy.

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Light show
Light show