dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Světelná taneční show

Překrásné, dechberoucí a naprosto výjimečné představení, které Váš večer prozáří stovkami barevných světel. Profesionální tanečnice a gymnastiky, baletky, dokonalá choreografie, elegance, svět fantazie, podmanivá hudba… To vše a ještě mnohem víc v sobě skrývá Světelná taneční show.

Do taneční světelné show lze zapojit až deset tanečnic, které Vám na jevišti vykouzlí fantastickou a neopakovatelnou atmosféru. Umělci Vám předvedou show, která bude odpovídat danému typu akce a především Vašim představám. Těšit se můžete na světelné, dýmové či pyrotechnické efekty. Součástí představení jsou i světelné rekvizity (vějíře, stuhy ) a nádherné LED kostýmy, které dotvářejí kouzelnou atmosféru.

Profesionální světelná taneční show se hodí na jakýkoliv typ společenské akce. Pokud svým hostům chcete dopřát skutečně jedinečný a nezapomenutelný zážitek, je taneční světelná show to pravé. Představení sklízí obrovský úspěch u všech věkových generací a je oblíbené po celém světě. Délka taneční show je zhruba od 3 do 10 minut, záleží na počtu tanečnic. Světelná taneční show se hodí jako doprovodný program na svatby, firemní akce, soukromé oslavy nebo plesy. 

Jak objednat světelnou taneční show? V případě zájmu o objednání vystoupení na Vaši akci, zašlete nezávaznou poptávku. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. 

Světelnou taneční show také doporučujeme kombinovat s DJ a kouzníkem.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »