fbpx
dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Hudba na svatbu je velmi důležitým bodem Vaší oslavy. Musí navodit příjemnou atmosféru. Zároveň se na ní musí shodnout oba novomanželé. Zvolte hudbu, která je Vaše „srdeční“, zejména na obřad. Na průběh dne a zejména na večerní párty je vhodné přizpůsobit hudbu i svatebčanům. Inspiraci pro píseň k prvnímu tanci najdete zde.

Po svatebním obřadu bývá čas na svatební hostinu. Posléze přichází čas na focení novomanželů či svatební hry. Kávovar se v tu chvíli většinou nezastaví. V období, kterému by se knižně dalo říct klid před bouří, je prostor na hudební přání. Obzvláště ty, které nejsou příliš taneční.

Obecně lze říci, že pasáž před večerní párty se většinou vyplní poklidnější muzikou. Několik tipů na hudbu na svatební hostinu najdete zde.

Záleží jak svojí párty pojmete. Pokud na ní chcete mít i starší členy Vaší rodiny, je vhodné hudbu částečně přizpůsobit i jim. Aspoň do doby než půjdou spát. Pokud se zábavy účastní jen mladší populace, pak není problém se trochu „odvázat“. Jelikož si své svatebčany volíte sami, pak většinou budete mít i podobný hudební vkus.

S našimi DJs nebudete mít problém se dohodnout na vhodné skladbě večera. Můžete jim bez obav svěřit svojí zábavu. Jistě Vám rádi zakomponují Vaše oblíbené hity do svého playlistu. Jen mějte na paměti, že svatbě se po staročesku říkalo veselka. Proto je dobře volit hudbu, která je veselá a rozproudí zábavu na maximum.

Správně zvolená hudba na svatbu z Vás sejme stres ze svatebního shonu a navodí příjemnou náladu po celý průběh Vašeho velkého dne.

Jsme profesionální DJs na svatbu a proto jsme zde pro vaši inspiraci připravily orientační hudební harmonogram s výběrem oblíbených a nejčastěji hraných songů na svatbách. Náš fotokoutek naleznete Fotokoutekfunbox.cz. Typy na svatební hry naleznete v sekci svatební hry.

         Předvoj před večerní svatební párty. Hudba na svatební hostinu by měla být co nejvíce pohodová, aby navodila příjemnou atmosféru. Toto není po hudební stránce nejdůležitější část svatebního dne. Na většině svateb ječíst dál


První svatební tanec Váš první novomanželský tanec si budete určitě navždy pamatovat a záleží jen na Vás, jakým způsobem ho „zatančíte“. Fantazii se u prvního svatebního tance meze nekladou. V dnešní době svatební tanec neznamená jen valčík nebočíst dál


Obřad je nejdůležitější část celého svatebního dne.  Správně vybraná hudba na svatební obřad,nejen že navodí tu správnou atmosféru, ale díky Vaším oblíbeným songům se jistě budete cítit příjemně. Možná z vás spadne i trocha nervozity. Hudba načíst dál


©2020 DJ NA SVATBU