dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Karikaturista

Karikatura je zjednodušené, někdy humorné, komické či úmyslně zesměšňující výtvarné dílo, kdy umělec – karikaturista, záměrně zvýrazňuje některé části obličeje či lidského těla nebo i nějaké osobní vlastnosti karikované (kreslené) osoby. Karikatura se od všech jiných humorných děl a žánrů odlišuje především zjevným přeháněním a úmyslným zdůrazňováním vybraných rysů zobrazovaného člověka. Jak už bylo zmíněno, umělec, který se zabývá karikaturami, je karikaturista. 

Pokud přemýšlíte, jakou zvolit zábavu na Vaší akci, tak kreslení karikatur je jednou z mnoha možností. Jde o skutečně originální a vtipné překvapení, které Vaše hosty zcela jistě potěší a rozesměje a navíc si odnesou i malý dárek v podobě svého „portrétu“ 🙂 Kreslení karikatur nebývá na svatbách či večírcích až tak časté, ale proč nebýt originální a nedopřát hostům skutečně jedinečný a vtipný dárek.

Karikaturista se skvěle hodí na téměř jakýkoliv typ Vaší akce, ať už se jedná o svatbu, event či narozeninovou párty nebo oslavu. Pokud uvažujete o karikaturistovi, neváhejte nás oslovit s nezávaznou poptávkou. Velice rádi Vám poskytneme informace a doporučíme našeho šikovného karikaturistu.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Spolupracujeme:

http://www.djradeksiml.cz

http://www.simlinterier.cz

http://www.sunface.cz

 

« »