dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Kouzelník na svatbu – mikromagie

Kouzelník na svatbu je zábava zaručená. Co slovo mikromagie vlastně znamená? V podstatě jde o zábavné kouzlení a magii, kdy kouzelník předvádí své umění v těsné blízkosti diváků nebo kouzlí přímo u jejich stolu. Mikromagie je jedním z nejpopulárnějších druhů magie. U tohoto kouzlení platí, že „ruka musí být vždy rychlejší než oko“ 🙂 Mikromagie se nejčastěji využívá na firemních večírcích, oslavách a svatbách, kdy kouzelník chodí a kouzlí přímo mezi hosty (table hopping). Máte tak možnost vidět kouzla a kouzelnické umění v bezprostřední blízkosti. Skvělé na tomto kouzlení je také navázání osobního kontaktu s kouzelníkem, což ještě více umocní Váš zážitek.

Skvělá volba

Jestliže chcete originální zábavu na úrovni,  nechte se okouzlit našimi profesionálními kouzelníky, kteří vystupují nejen na svatbách, ale také na firemních večírcích, oslavách nebo v televizních pořadech. Každý správný kouzelník musí umět improvizovat. V mikromagii se navíc kouzelník musí umět vcítit do diváka či obecenstva a pro tuto skupinku volit vhodná kouzla. Délka představení je závislá na počtu hostů. Spolupracujeme s několika zkušenými kouzelníky, kteří Vám na Vaší svatbě či firemním večírku rádi předvedou svá umění. Můžete si vybrat z více variant. Nabídnout Vám můžeme kouzelníka z již zmíněného oboru mikromagie, kouzelníka hypnotizéra nebo klasické kouzelnické představení. Při výběru vhodného kouzelníka doporučujeme zaměřit se na daný typ akce ( svatba, event, dětská oslava ) a kdo na Vaší akci bude přítomen, zdali budou převažovat mladí či starší lidé nebo děti. V neposlední řadě vybírejte kouzelníka také podle sympatií. 

Mikromagie je univerzální způsob zábavy vhodný na všechny druhy akcí. Náš kouzelník je v oboru mikromagie velmi zkušeným kouzelníkem. Jeho vystoupení jsme zažíváme  pravidelně na vlastní kůži a je to zážitek famozní. Dj na svatbu a kouzelník na svatbu je nejčastější kombinace, po kombinaci s naším fotokoutkem. 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

 

« »
Mikromagie
Kouzelník na svatbu – mikromagie