dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Kouzelník na svatbu – mikromagie

Kouzelník na svatbu- mikromagie je zábava zaručená. Co slovo mikromagie vlastně znamená? V podstatě jde o zábavné kouzlení a magii, kdy kouzelník předvádí své umění v těsné blízkosti diváků. Někdy kouzlí přímo u jejich stolu. Mikromagie je jedním z nejpopulárnějších druhů magie. U tohoto kouzlení platí, že „ruka musí být vždy rychlejší než oko“ 🙂 Mikromagie se nejčastěji využívá na firemních večírcích, oslavách a svatbách. Kouzelník mikromagie chodí a kouzlí přímo mezi hosty (table hopping). Máte tak možnost vidět kouzla a kouzelnické umění v bezprostřední blízkosti. Skvělé na tomto kouzlení je také navázání osobního kontaktu s kouzelníkem, což ještě více umocní Váš zážitek.

Kouzelník na svatbu – mikromagie je skvělá volba

Jestliže chcete originální zábavu na úrovni,  nechte se okouzlit našimi profesionálními kouzelníky. Ti vystupují nejen na svatbách, ale také na firemních večírcích, oslavách nebo v televizních pořadech. Každý správný kouzelník musí umět improvizovat. V mikromagii se navíc kouzelník musí umět vcítit do diváka či obecenstva a pro tuto skupinku volit vhodná kouzla. Délka představení je závislá na počtu hostů. Spolupracujeme s několika zkušenými kouzelníky, kteří Vám na Vaší svatbě či firemním večírku rádi předvedou svá umění. Můžete si vybrat z více variant. Nabídnout Vám můžeme kouzelníka z již zmíněného oboru mikromagie, kouzelníka hypnotizéra nebo klasické kouzelnické představení. Při výběru vhodného kouzelníka doporučujeme zaměřit se na daný typ akce ( svatba, event, dětská oslava ) a kdo na Vaší akci bude přítomen. Jestli budou převažovat mladí či starší lidé nebo děti. V neposlední řadě vybírejte kouzelníka také podle sympatií. 

Mikromagie je univerzální způsob zábavy vhodný na všechny druhy akcí. Náš kouzelník je v oboru mikromagie velmi zkušeným kouzelníkem. Jeho vystoupení jsme zažíváme  pravidelně na vlastní kůži a je to zážitek famozní. Dj na svatbu a kouzelník na svatbu je nejčastější kombinace, po kombinaci s naším fotokoutkem. 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Kouzelník na svatbu - mikromagie
Kouzelník na svatbu – mikromagie