dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Fireshow

Fireshow nebo také ohnivá show je druh živého umění, kdy umělec manipuluje s ohněm a svým vystoupením baví diváky. Toto vystoupení v sobě zahrnuje prvky tance, moderní gymnastiky, baletu nebo žonglování. Umělci ve fireshow také předvádí fakírské dovednosti. Mezi ně patří plivání a polykání ohně či opalování těla. Ve fireshow se používají speciální druhy rekvizit, které jsou zhotoveny tak, aby se při zapálení nezničili. Umělci vystupují buď v páru nebo jednotlivě a fireshow je přizpůsobená typu Vaší akce.

Fireshow je dech beroucí nádherné vystoupení, které se hodí na svatbu, event, večírek či jakoukoli jinou společenskou událost. Umělci, se kterými spolupracujeme, mají letité zkušenosti a jsou to skuteční profesionálové ve svém oboru. Své vystoupení přizpůsobí dané akci a připraveny pro Vás mají speciální balíčky. Do detailu propracovaná choreografie a maximální bezpečnost jsou u těchto vystoupení samozřejmostí. Kromě samotného ohnivého vystoupení se můžete těšit na doprovodné kouřové efekty, dokonale nasvícenou scénu a dekorace, obrázky, které zobrazují hořící nástroje umělců či pyrotechnické efekty.  Vše je doprovázeno podmanivou hudbou. Délka vystoupení je zhruba 10 minut. 

Na svatbu je fireshow doslova ideální. Umělci pro Vás mají na tuto  výjimečnou událost připravený speciální balíček, který v sobě zahrnuje romantické párové vystoupení,  těšit se můžete na hořící srdce, podmanivou hudbu a mnoho dalšího. Fireshow podtrhne jedinečnost Vašeho dne a navždy se Vám i Vašim hostům vryje do paměti. 

Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
dest_jisker_fireshow-7x5
Fireshow