Fotokoutek, svatební video nebo karaoke na vaši svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
Fotokoutek
svatební video
karaoke
dj na svatbu

Fotokoutek, svatební video i karaoke

Fotokoutek, svatební video a karaoke, kteroukoli z těchto svatebních zábav dokážeme rozproudit váš svatební den. 

Stylovým fotokoutkem dostanou vaši hosté vzpomínku na váš jedinečný den.
Svatebním videem zvěčníme vaše „ano“, svatební hry i večerní zábavu. 
Karaoke rozespívá i ty, kteří si normálně jen broukají pod vousy.

Více o fotokoutku https://www.fotokoutekfunbox.cz/

FOTOKOUTEK

fotokoutek FunBox

FOTOKOUTEK

Pokud přemýšlíte nad tím, jak zpestřit a proměnit Vaši svatební zábavu v originální a nezapomenutelnou, můžeme Vám nabídnout náš zábavný a oblíbený fotokoutek. Fotokoutek je zábava i vzpomínka. Vyfotografování a vytištění fotografie zabere jen pár minut. Host si tak ze svatební párty odnese originální dárek a krásnou vzpomínku.

Součástí koutku jsou samozřejmě vtipné i tématické rekvizity, takže si každý z návštěvníků u samotného focení užije i spoustu legrace. Jako rekvizity pro Vás máme připravené falešné knírky, paruky, klobouky, srandovní brýle, škrabošky nebo tabulku s křídou a mnoho dalšího.

Další velkou výhodou našeho fotokoutku je jeho snadná obsluha, rádi Vám vše vysvětlíme a zbytek je už na Vás. Je to způsob jak nenuceně a přitom efektivně pobavit všechny svatebčany všech věkových kategorií, od těch nejmladších až po ty nejstarší. Připravte pro hosty originální zábavu, na kterou budete všichni s radostí vzpomínat a navíc si odnesete plno bláznivých a vtipných fotografií 🙂

 

Proč Fotokoutek?

– originální svatební zábava

– hromada vtipných fotek

– tisk fotek hned na místě

– ideální do knihy hostů

– snadná obsluha a manipulace

– krásné vzpomínky jak pro novomanžele, tak svatebčany

Více na www.fotokoutekfunbox.cz

Svatební video

Svatební video

– zajistíme jeho profesionální natočení včetně střihu, úprav a ozvučení

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků, který se navždy zapíše do Vašich vzpomínek. Proto Vám v rámci našich služeb nabízíme profesionální natočení svatebního videa. Každé svatební video se snažíme dělat moderním a originálním způsobem tak, aby v něm byly zachyceny emoce a jedinečnost okamžiku. Díky svatebnímu videu budete mít i po letech možnost si tento výjimečný den připomenout.

Nabízíme profesionálního kameramana, který dokonale ovládá svoji profesi, pracuje s profesionální technikou a zároveň dobře zná svatební zvyky a tradice. Natočit Vám můžeme jak krátký svatební klip, tak i delší svatební film, záleží jen na Vás. Svatební video obsahuje filmování od ranních příprav nevěsty, ženicha, příchod hostů, až po obřad, gratulaci, hostinu, rozkrojení dortu, první společný tanec, hry, večerní zábavu. Natáčení svatebního dne se časově pohybuje dle přání novomanželů, to zn. od ranních hodin až do večerního veselí nebo jen přes ranní přípravy, hostinu…

 

Vše záleží na domluvě. Náš kameraman se Vám vždy přizpůsobí a jistě oceníte jeho individuální přístup. 

Kouzelní, zábava na svatbu pro malé děti

Velmi vtipné kouzelnické představení, do kterého se děti celou dobu aktivně zapojují a skvěle se pobaví i dospělé publikum. Představení je v hodné na svatby, oslavy narozenin, dny dětí. Vystoupení se dá doplnit o tvarování zvířátek z balonku.

Dětský divák je velmi odlišný od dospělého především svou bezprostředností je hnacím kouzelnických programu pro děti. Dětský kouzelník nabízí party programy pro děti v délce

Od 20 do 90 minut. Děti se zde zapojí do kouzlení a mají možnost se naučit kouzlit jaoo opravdoví, kouzelníci a v zápětí si to i vyzkoušet na jevišti. Tyto vystoupení pro děti jsou naplněny zábavným a vtipným kouzlením, efekty a gagy, do kterých se děti celou dobu zapojují. Show jsou interaktivní a vtipné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na závěr kouzelnického programu děti pomohou kouzelníkovi vyčarovat dokonce živého králička! Na menších akcích jako, jsou narozeninové oslavy si pak děti, mohou králíčka hladit a fotit se s králíkem a s kouzelníkem. Kouzelnické vystoupení pro děti se hodí na všechny druhy akcí svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy a párty, rodinné akce, programy pro děti, dny dětí, karneval, vystoupení pro děti a školky, dětská párty, dětské narozeninové párty a oslavy, jako dárek pro kluka i holku, halloween, masopust, bar micva, bat micva, bar mitzvah, letní dětský tábor, zábava na svatby) Standartně bývá doplněno i tvarování modelovacích balónků. Oblíbené jsou kouzelnické a balónkové show na narozeninové oslavy.

Kouzelník mikromagie

Nechte se okouzlit našimi profesionálními kouzelníky, které vystupují na svatbách, firemních večírkám, televizích, … Vždy máme pro Vás více variant a sami si můžete na svatbu vybrat kouzelníka, jak je Vám sympatický. Mikromagie je univerzální způsob zábavy vhodný na všechny druhy akcí, kdy kouzelník předvádí své umění a zábavu přímo mezi hosty na svatbě či večírku. V mikromagii se kouzlí přímo u stolu diváků, často dokonce i v jejich rukou. Délka představení je závislá na počtu hostů na svatbě, firemního večírku nebo eventu, při mikromagii formou table hoppingu se kouzlí i několik hodin. Náš kouzelní je v oboru mikromagie velmi zkušený kouzelníkem.

Ohňostroj

Ohňostroj je skvělou podívanou pro všechny věkové kategorie. Svou výjimečnou událost ti pozvednete na vyšší úroveň a vytvoříte nezapomenutou atmosféru. Doporučujeme v kombinaci s hudbou, která dodá přidanou hodnotu a vylepší velkolepý zážitek. Na svatbu plně postačí kratší ohňostroj a firemní večírek spíše delší provedení.  Odpalte si ohňostroj z profesionální pyrotechniky. Nabídce naleznete malé, střední a velké ohňostroje, ze kterých si určitě vyberete. Víme že zařízení svatby není levnou záležitostí, a proto naši dodavatelé snaží, snaží aby ohňostroje byly cenově dostupné široké veřejnosti. Instalace a manipulace s našimi ohňostroji je opravdu snadná a v bez problému ji zvládnete sami. Díky tomu si můžete průběh i přípravu svatebního ne firemního ohňostroje zrealizovat zcela dle svých představ. Ideální volnou je sestava kompaktních pyrotechnických výrobků. Pro realizaci nepotřebujete navíc žádné zvláštní povolení. Kompaktní ohňostroj jednoduše zapálíte jednoduchou a jedinou iniciací zápalnice bez potřeby dohledu odborníka. Ohňostroje z postupných vystřelování různobarevných bohatých světelných efektů pivoňky, růzbarevných kytic, krozety, blikavky, palmy, brokátová koruny, dračí vejce a mnoho další.  

Polaroid

Polaroid je často vídaný na svatbách a oslavách společně s knihou, do které se novomanželů nebo oslavenci nalepí fotka, k ní se připíše přání, či text dle uvážení. Je to krásnou vzpomínkou na svatbu či oslavu. Lze využít i čistě pro pobavení hostů, který si jako vzpomínku na den, odnesou fotku domů, kde si ji můžou založit do alba nebo přilepit na lednici. V dnešní elektronické době, si lidi fotí do telefonů nebo fotoaparátu a málo kdo si ale fotky vytiskne, maximálně jednu za čas od profi fotografa. Polaroidů, je velké množství ale doporučujeme menší formáty fotografií nebo při menším počtu vytištěných fotografií. Plánujete vytisknout více jak 50 fotografií, už se nabízí myšlenka využít fotokoutek (www.fotokoutekfunbox.cz), který lze využít za akční cenu společně s DJ na svatbu, oslavu, firemní večírek DJ Radka Šimla, které přímo vlastní svůj fotokoutek a může ho vzít sebou

Fotograf Petr Nuc

Skvělý fotograf. 

Fotograf

Josef 

Profesionál ve všech směrech s dlouholetou fotografickou praxí. Zaměřuje se na fotografování svateb, rodinné foto, umělecký a pracovní portrét, reklamní či módní fotografii.

Úzce spolupracuje  s Halada city, divadlo ABC, Rokoko, Subaru, Magazin o modě – Do kabelky, kde fotí přední české umělce a sportovce (Matěj Rupert, Agáta Hanychová, Ondřej Synek atd.). Dále pracuje na norských projektech finančních mechanizmů a vytvoření ojedinělého kalendáře kde bude zvěčňovat  topdj´s  naší taneční scény.

Dorty, koláče

Mou největší vášní a láskou
se stal svět dortů. 
Svou myslí, rukama a hlavně srdcem 
tvořím sladké šperky. 
Mým přáním je inspirovat,
že sny se mohou splnit.

Koordinátorka Petra

Svatby jsou naší vášní již sedm let. Postaráme se o to, aby Váš svatební den byl opravdu ten nejhezčí ve všech ohledech. Zajišťujeme koordinace svatebního dne, dekoraci a spolu s našimi prověřenými dodavateli můžeme zprostředkovat i další svatební služby všeho druhu. Naším cílem je mít samé usměvavé a šťastné nevěsty, jichž doteď bylo více než 300. 

Koordinátorka Marcela

Koordinatorku na svatbu Marcelu všele doporučujeme a pár slov o ní: Koordinování a organizaci různorodých akcí ziskové i neziskové povahy se věnuji již několik let. Až nyní v koordinaci svateb jsem však našla přesně to, co jsem hledala – pocit, že umožním novomanželům užít si jejich den s rodinou a kamarády a mít osobu, na kterou je spolehnutí, že vytvoří hladký průběh celého dne. Ráda je ušetřím jakéhokoliv stresu s přípravami či práce kamarádů na jejich svatbě.

Jsem detailistka a velmi organizovaný člověk, který má rád zábavu, nové lidi, kultury, sport, léto a cestování. Zakládám si na vyslechnutí si potřeb novomanželů a vybudování svatby přesně dle jejich přání a požadavků.

Celé přípravy svatby si vždy užívám nejen s krásnými nevěstami a jejich nejdražšími polovičkami, ale také se skvělou partou mých osvědčených dodavatelů – nápaditou floristkou Míšou, skvělým moderátorem a DJem Martinem, famózní Denisou od cateringu a spoustou dalších.

Věřím, že i Vy byste si s námi přípravu Vaší svatby užili.

Každá svatba je jiná a z toho také plynou různorodé potřeby, co se její organizace týče. Poskytuji především:

  • Koordinace obřadu (příprava obřadního místa, koordinace příjezdu hostů, usazení a přesun hostů po obřadu)
  • Koordinace celého svatebního dne (sestavení itineráře svatebního dne, koordinace všech dodavatelů a celého svatebního dne od rána až do večerních hodin)
  • Přípravu svatby na klíč (zajištění svatby od A do Z přesně dle Vašich přání včetně zajištění všech dodavatelů)
  • Svatební konzultace – osobní či přes skype (v jakékoliv fázi příprav)

Cena se vždy odvíjí individuálně od potřeb novomanželů, rozsahu koordinace a velikosti dané svatby.

V ceně kterékoliv spolupráce je samozřejmě zahrnuto i doporučení osvědčených dodavatelů.

Svatbu jsem ochotná koordinovat v jakémkoliv koutě České republiky.

V případě zájmu je možné Vám koordinovat svatbu také v angličtině.

 

První svatební tanec

Okamžik, který si zapamatujete navždycky – Váš první novomanželský – svatební tanec. Užijte si jej již během jeho příprav. Balíček 3 lekcí pro svatební tanec obsahuje vše, co je pro tuto událost nezbytné: výběr hudby, volba tance, nácvik svatební choreografie a její procvičení, včetně simulace konkrétní orientace v prostoru. Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičení budete vypadat, jako když už tančíte roky a získáte potřebnou jistotu. Připraveným svatebním tancem s bravurou

okouzlíte Vaše svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně, na kterou budete muset myslet. Můžete si vybrat, jestli překvapíte bláznivou show, nebo romantickým svatebním tancem. 

Výslužka

Zde naleznete pár typů na svatbu, co se dává hostů nejčastěji ale i netradiční výslužky.  Na svatbě je výslužka jedna z mnoha tradic, která se na každý svatbě v dnešní době dělá různými způsoby.  Z dřívějších časů, se výslužka dělala formou koláčků, které se dávaly na začátku svatby, a na konci se rozdávalo zbývající jídlo.

Varianty, kombinace

Svatební výslužka lze ve více variant a kombinací. Je dobré si stanovit, zda výslužku budete věnovat páru nebo každému jednotlivci, zda klasickou českou tradicí formou koláčků či netradiční slivovicí. Dobré je i mýt na paměti, zda výslužku nespecifikovat pro dámy a páry, Důležitou součástí je i si určit výše rozpočtu na výslužky, je to náklad, který se může prodražit. Další aspektem je kdy výslužky rozdávat, zda na začátku svatby, v průběhu nebo na konci, zda ponecháte u stolu s jmenovkou.  

Klasické české

Osobitnost ve výběru správné výslužky není nikdy na škodu. Zkuste si myslet i něco originálního, co odpovídá vaši osobnosti. Může to být vtipná, praktická nebo chutná J Vyberte si výslužku, kterou, by jste chtěli sami dostat.  

Typická česká výslužka, jak většina z vás zná, je krabice domácích koláčků. Další z častých výslužek je věnování alkoholu, slivovice, placatka vodky, …  

Chutné výslužky mohou být sklenička marmelády, domácího medu, zavařený okurky, …

©2018 DJ NA SVATBU