dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Degustace vína, rumu

Degustace vína nebo rumu, patří mezi nejčastěji využívané degustace na všech druzích oslav či firemních párty. Chcete-li své hosty skutečně překvapit, sestavte si svou vlastní svatební degustaci. Degustovat se dá téměř vše. Vynikající bílá a červená vína, šumivá vína, champagne, až po ušlechtilé destiláty jako je rum, whisky, brandy, koňak, ovocné pálenky nebo pro gurmány například doutníky.

Existují pivní degustace či degustace čokolád. Výběr je opravdu široký.

Sami si zvolíte a sestavíte, co chcete degustovat a pro kolik lidí se degustace bude dělat. Doba trvání je dle domluvy a počtu hostů. Degustace je vedena profesionálem, který vás a vaše hosty seznámí s víny nebo destiláty a dozvíte se i další zajímavosti.

Firmy, které degustace dělají, vám samozřejmě zajistí veškeré potřebné vybavení. Degustace pro vaše hosty bude určitě neobyčejný svatební zážitek.

Degustace vína

Potěšte svou rodinu a přátele a uspořádejte na vaší svatbě degustaci vín. Degustace vín bude pro milovníky vína skvělý zážitek.

Existují dva druhy degustace vín. Volná degustace, kdy ochutnáváte vámi vybraná vína bez výkladu vinaře/sommeliéra  nebo řízená degustace, která je s výkladem. Jako zážitek na svatbu samozřejmě doporučujeme  degustaci řízenou.

Zkušený sommeliér, který degustaci vede, vás s víny seznámí a naučí, jak správně degustovat. Dostanete informace, z jaké oblasti víno pochází, jak se vyrábí, při jaké teplotě víno skladovat  a samozřejmě budou zodpovězeny všechny vaše otázky. Také se připravte na to, že pokud si degustaci chcete skutečně vychutnat, tak byste před nebo v průběhu degustace neměli kouřit, pít kávu nebo jíst ostrá jídla.

Mělo by se též dodržet správné pořadí degustace. S ochutnávkou byste měli začít u vín suchých, následuje polosuché, polosladké, sladké, případně šumivá vína.

Váš sommeliér vám potom vysvětlí, jak víno správně degustovat.

Dopřejte sobě i všem svatebčanům tento skvělý vinný zážitek, určitě nebudete litovat!

Degustace ušlechtilých destilátů

Degustace probíhají pod vedením zkušených barmanů a odborníků, kteří se ve vybraných destilátech opravdu vyznají. Vybrat si můžete z několika druhů skvělých rumů, brandy, koňaku, whisky… Záleží na vás a na vašich hostech, čemu dáte přednost a co vám „ voní “ nejvíce J. I zde máte na výběr – řízené degustace s výkladem, které pro zhruba třicet hostů  trvají asi hodinu a nebo neřízené degustace, kdy počet hostů je bez omezení a lidé dostávají vzorky a informace v průběhu celé svatby na mobilním baru.

Velmi oblíbené bývají degustace rumu


Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz


 

« »
Degustace vina
Degustace vína, rumu