dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Vystoupení se psy

Pro milovníky psů nabízíme profesionální vystoupení se psy, tzv. Dogdancing neboli tanec se psem. Vystoupení se psy nabývá na popularitě, tak proč nebýt originální? Tato neobvyklá a neobyčejná forma zábavy se hodí na jakoukoli soukromou nebo firemní akci, na svatbu, dětský den, oslavu či maturitní ples. Originální „psí show“ zaujme publikum jakéhokoliv věku.

Tanec se psem

Dogdancing je psí sport kdy pes pod vedením zkušeného psovoda provádí sérii zajímavých cviků v rytmu hudby. Tento sport pochází ze Spojeného království, kde vznikl  z tréninku klasické poslušnosti, do kterého byly postupně přidávány další cviky. U tance se psem je povolena celá škála pohybů od chůze u nohy, po otočky, slalom mezi nohama, couvání, podávání pacek, panáčkování, válení sudů, skákání přes ruce nebo nohy psovoda či chůze po zadních nožkách.

V Dogdancingu se pořádají i soutěže. Mezi divácky nejoblíbenější patří Freestyle, kdy vystoupení tvoří nějaký příběh nebo je postaveno na nějakém motivu. Mezi další již zmíněné patří Tanec se psem. Jde o náročnou divizi, při které musí psovod tančit a přitom ovládat psího parťáka. Musical Dressage spočívá v plynulém pohybu psa přesně do rytmu hudby. Při tomto vystoupení se vyskytují poměrně složité cviky, pes musí být elegantní a ladný a to samé platí i o psovodovi. Mezi poslední divizi se řadí Heelwork to Music neboli práce u nohy na hudbu. 

Délka jednoho vystoupení bývá většinou kolem 5 minut, ale lze připravit i delší program.

Vystoupení se psy na Vaši akci

V případě zájmu o objednání vystoupení na Vaši svatbu neváhejte a zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím emailu nebo nás kontaktujte telefonicky. 

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »