dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Vystoupení se psy

Vystoupení se psy

Pořádáte soukromou nebo firemní akci, maturitní ples, svatbu či dětský den a hledáte strhující originální vystoupení? Pak jste správně na našich stránkách. Nabízíme profesionální vystoupení se psy, které zaujme publikum jakéhokoliv věku.

Náš portál spolupracuje s Alenou Smolíkovou, nejlepší českou chovatelkou zabývající freestyledogs. Alena je držitelkou mnoha úspěchů a ocenění. Zaujme zejména to, že je mistryně Evropy ve dvou různých disciplínách Dogdancing a Dogsfrisbee. Popis těchto disciplín najdete níže v tomto blogu.

Alena se zapsala do podvědomí i srdcí široké veřejnosti díky účasti v talentových soutěží. V roce 2010 se účastnila soutěže Talentmania na TV Nova a v roce 2013 soutěže Česko-Slovensko má talent. V obou případech obsadila fantastické druhé místo mezi několika tisíci uchazeči. Její vystoupení dojme i pobaví takřka každého, kdo její vystoupení vzhlédne.

 

Vystoupení se psy na svatbu

Originální psí show

DOGDANCING: Dogdancing, neboli tanec se psem, je atraktivní vystoupení, při kterém člověk se psem předvádí různé cviky do rytmu hudby. Vystoupení je vhodné pro všechny hromadné akce.

DOGFRISBEE: Dogfrisbee je dynamické a efektní vystoupení s létajícími talíři a psem za doprovodu hudby. Vystoupení je vhodné především na venkovní akce, kde je dostatek prostoru.

Délka jednoho fyzicky velmi náročného vystoupení je cca 4 minuty. Řád na ochranu zvířat ani delší vystoupení s jedním psem nepovoluje. Pokud budete chtít vystoupení delší, je možné udělat více vstupů, každý s jiným psem. 

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz


 

« »
Vystoupení se psy na svatbu
Vystoupení se psy