dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Naučte své hosty tančit

Naučte své hosty tančit, protože tanec neodmyslitelně patří k pravé svatební zábavě. Ale jak přimět Vaše svatební hosty tančit? Roztančete svoji svatbu a bavte své svatební hosty! Taneční mistr naučí Vaše hosty klasický tanec. Tím je možná vrátí do tanečních. Navíc nastartují zábavu na svatbě v době, kdy mnohé jiné svatby zažívají mrtvé období.

Přemýšlíte, jak vyplnit prostor, kdy se budete fotit a Vaši hosté na Vás čekat? Svatební veselí může začít již právě v tuto chvíli. Taneční mistři naladí Vaše hosty zábavným tanečním programem, který je zaručeně zvedne ze židle a vyvrcholí překvapením pro příchozí novomanžele. To rozproudí zábavu na plné obrátky takřka na každé svatbě.

Volba tanečních mistrů zaručeně překvapí Vaše svatebčany, kteří si užijí spoustu zábavy již v samém začátku oslavy. Naučte své hosty tančit, tak jako se tančilo na hradních či zámeckých slavnostech v dávné minulosti.

Tato forma zábavy je velmi nenucená a může zabavit většinu Vašich svatebčanů. Novomanželé pak mají klid na společné focení. A zároveň si chvíli oddechnou od organizačních starostí, které na svatbě zažívají. Toto zatraktivnění klidové fáze bylo úspěšné na většině svateb, kde bylo využito. Proto Vám vřele doporučujeme, tuto formu zábavy použít. 

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Naučte své hosty tančit
Naučte své hosty tančit