dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Fotograf Jaromír

Fotograf Jaromír Zubák je profesionál zaměřující se převážně na svatby. Díky svým zkušenostem, příjemnému vystupování a kvalitou fotografií je naší první volbou.

Svatební fotograf je osoba, která zvěční nezapomenutelné okamžiky Vašeho velkého dne. Svatební fotograf by měl především pochopit celou myšlenku a náladu Vašeho svatebního dne a citlivě ji dokázat promítnout do fotografií. Měl by dokázat zachytit ty nejdůležitější okamžiky štěstí z tohoto dne, kdy si řeknete své ANO, ale zároveň na Vaší svatbě působit nenápadně a tyto okamžiky nenarušovat.

Profesionální fotograf Jaromír Zubák zabývající se především fotografováním svateb, maturitních plesů, firemních akcí, ale i portrétů, produktových fotografií aj.

Svatební den přichází pouze jedenkrát za život. Tento den D je pro Vás plný emocí, lásky, slz štěstí a dojetí. Je naplněn okamžiky, které budete milovat navždy. Dovolte mi, být toho součástí a zachytit pro Vás ty nejdůležitější okamžiky.

Doporučuji osobní setkání předem, kde budete mít možnost mě osobně poznat a správně se rozhodnout. Popovídáme si o plánovaném harmonogramu Vaší svatby a domluvíme potřebné detaily. http://www.jaromirzubak.cz  

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Fotograf Jaromír
Fotograf Jaromír