dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

TOP 10 svatebních písní pro první novomanželský tanec

Pokud si ještě nejste jistí, jakou píseň na první tanec zvolit, tak pro inspiraci jsme vám sestavili seznam TOP 10 svatebních písní pro první novomanželský tanec. Novomanželé většinou volí romantické skladby, proto je naše TOP desítka zaměřená spíše na romantické písně. Ale především záleží na vašem vkusu. Pro první tanec si můžete vybrat i rychlejší a svižnější song.

Podle čeho si píseň vybrat

A jak si píseň pro první tanec vybrat? V první řadě se zamyslete nad tím, jestli chcete tančit klasický pomalý „ploužák“, tradiční valčík nebo nějaký rychlejší tanec, při kterém si můžete nacvičit choreografii a ukázat, co se ve vás skrývá J Podle rytmu pak zvolte vhodnou píseň.

Písnička se vám samozřejmě také musí líbit a měla by vám být něčím blízká. Jestliže se rozhodnete pro zahraniční píseň, nezapomínejte na text. Není úplně vhodné svůj první novomanželský tanec tančit na depresivní nebo rozchodovou skladbu. To samé platí i u českých písniček.

Top 10 písní na první novomanželský tanec

Nejste dobří tanečníci? Nezoufejte

Jste nervozní jen při pouhé myšlence, že budete muset přede všemi tančit? Nejste dobří tanečníci? Nezoufejte. V dnešní době tančit první novomanželský tanec není vaší povinností. Ano, je to tradice, ale pokud se na to necítíte, tak to nedělejte. Nebo to pojměte trochu jinak. Můžete například sezvat všechny páry, aby na váš první tanec tančili s vámi. Rázem se vám bude tančit lépe. Nebo ho jednoduše přeskočte a rovnou s vaším svatebním DJ odstartujte taneční párty.

Top 10 písní pro první novomanželský tanec

Enrique Iglesias – Hero

Jason Mraz – I Won’t Give Up 

Bruno Mars – Just The Way You Are

Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Ed Sheeran – Perfect

Kryštof – Ty a já

John Legend – All of Me

Christina Perri – A Thousand Years

Elvis Presley – Can’t Help Falling In Love

Bon Jovi – Thank You For Loving Me

 

TOP 10 svatebních písní pro tanec novomanželů pro vás sestavil DJ Radek Šiml. Jedná se o nejčastěji volené písně novomanželů na jejich první společný tanec. 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
TOP 10 písní pro první novomanželský tanec
TOP 10 svatebních písní pro první novomanželský tanec