dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

TOP 10 svatebních písní pro tanec novomanželů

TOP 10 svatebních písní pro tanec novomanželů je subjektivní hitparáda našeho nejvytíženějšího DJ Radka Šimla. Jedná se o nejčastěji volené písně novomanželů, na jejich první společný tanec. Samozřejmě je pravděpodobné, že nenajdete ve výběru Váš hit, ale to je víceméně dobře.

TOP 10 svatebních písní pro tanec novomanželů si nenárokuje řídit Váš hudební vkus. Jen se snaží být inspirací pro ty, kteří nejsou pevně rozhodnuti, jakou píseň pro svůj první tanec zvolit. Pevně věříme, že se najde někdo, kdo si z naší nabídky vybere.

Obecně platí nepsané pravidlo, že novomanželé volí maximálně romantický song. Často takový, na který mají příjemné společné vzpomínky. Ale pozor, nemusí to být tak. Jeden z našich DJských kolegů měl zážitek, kdy novomanželé nacvičili společnou choreografii na pořádně divoký Harlem Shake. A proč ne? Stále platí, že je to Vaše volba, jak si uspořádáte svatební den.

Přesto si dovolím tvrdit, že víc jak 99% novomanželů volí song pomalejší a maximálně romantický. Proto i tato hitparáda TOP 10 svatebních písní je takto zaměřená.

Enrique Iglesias – Hero

Jason Mraz – I Won’t Give Up 

Bruno Mars – Just The Way You Are

Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Ed Sheeran – Perfect

Kryštof – Ty a já

John Legend – All of Me

Christina Perri – A Thousand Years

Elvis Presley – Can’t Help Falling In Love

Bon Jovi – Thank You For Loving Me

« »
První tanec novomanželů
TOP 10 svatebních písní pro tanec novomanželů