dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Svítící písmena

Pokud jste si mysleli, že už víte vše o dekoracích na svatbu nebo večírek, tak zdaleka to vše nebylo. Svítící písmena ve velikém formátu jsou novinkou v odvětví dekorací a doplňků. Jejich unikátnost je nejen ve velikosti, ale také technologii. Díky RGB RED žárovkách jsou schopny měnit různé barvy.

Svítící písmena a jejich využití

Svítící písmena mají široké spektrum využití. Bezpochyby budou patřit k originálním dekoracím na vaší svatbě, například jako počáteční písmena jmen novomanželů. Během dne můžou skvěle sloužit jako pozadí pro focení a večer efektně svítit na pozadí tanečního parketu. Ze svítících písmen můžete také vytvořit oblíbené MR & MRS. Jako první firma s nimi přišla na český a slovenský trh KL Events, která také zajišťuje jejich pronájem https://www.klevents.cz/obri-svitici-pismena. Svítící písmena si vyrábějí sami a jejich velikost dosahuje něco málo přes 150 cm.

svítící písmena

K čemu všemu je ještě možné svítící písmena využít? Kromě již zmiňované dekorace na svatbu určitě skvěle ozdobí i narozeninovou party. Koupit či zapůjčit si můžete celé sady, nejen jednotlivá písmena. Je to dekorace, která bude vypadat nejen efektně na fotografiích, ale dodá též úžasnou a romantickou atmosféru. Pokud plánujete firemní večírek například k výročí založení firmy a chcete pořádný wow efekt, svítící písmena jsou ideálním nápadem. Je to neotřelé, u nás ještě ne tolik profláknuté, tudíž s tím uděláte hodně velikou parádu.

Obří svítící písmena

Svítících písmen můžete mít kolik si jen budete přát. Dokážou například skvěle rozsvítit nebo vyznačit cestu na garden party. Již zmiňovaná rozmanitá barevnost svícení dodává unikátní efekt, ze kterého budou všichni unešení. Kromě pronájmu si lze svítící písmena i zakoupit. A tak si svoji dekoraci můžete ponechat jako vzpomínku a umístit je jako originální doplněk do vašeho interiéru. Vzhledem k tomu, že se nabídka stále rozrůstá, jsou například na trhu k dostání i vintage kousky, které budou vypadat originálně právě následně ve vašem bytě, domě, či na zahradě.

svítící písmena

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Svítící písmena
Svítící písmena