dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Kapela na svatbu

Kapela na svatbu

Kapela na svatbu je skvělé řešení pro vaši hostinu. V tomto blogu jsme řešili dilema, zda na svatbu zvolit svatebního DJ nebo kapelu. DJ muže být možná trochu praktičtější a levnější varianta, ale kouzlo živé kapely je stále nenahraditelné. DJ, at´je sebelepší, vám pustí pouze hudbu reprodukovanou. Zatímco bezprostřední kontakt s hudebníky je „zážitek k nezaplacení“.

Kapela na svatbu v akci

Kapela na svatbu v akci

Kapela na svatbu je prestižní událost, která dodá Vaší hostině punc jedinečnosti v očích Vašich hostů. Často svatebčané volí kapelu, ke které mají blízko. Většinou v ní hraje jako muzikant kamarád svatebčanů. Pokud je to osoba obecně známá všem hostům a repertoár kapely je dostatečně kvalitní, může to zábavě na svatbě neskutečně pomoci. Samozřejmě v opačném případě může být tato volba i kontraproduktivní.

Jakou kapelu zvolit na vaši svatbu?

Riziko, že volba kapely, ve které hraje kamarád úplně „nedopadne“ je značná. Je třeba si uvědomit spektrum svatebčanů na hostině. I když mezi hudebníky je nejvíce považovaná originální autorská tvorba, při výběru kapely na svatbu tomu může být naopak. Pokud vystoupí kapela s poněkud alternativní tvorbou, nemusí se líbit jejich produkce rodičům či prarodičům.

Živá hudba na svatbě

Živá hudba na svatbě

Oproti tomu špičkové kapely, zaměřené na svatby či firemní večírky, mají v repertoáru největší hity známé z hitparád. Snaží se držet aktuálních trendů, proto mají perfektně zvládnuté i relativně nové hity. Samozřejmostí jsou i brilantně zvládnuté nadčasové šlágry, které zaručeně roztančí jak mladší i starší ročníky. Proto sázka na zaručené hity, bývá jistotou dobré zábavy pro drtivou většinu vašich hostů. S trochou nadsázky, lze říct, že kapela kamaráda od ženicha, která zaujme 5 jeho hostů a zbytek se bude nudit je opravdu špatná volba.

Navíc u profesionálních kapel se můžete spolehnout i na kvalitní zvukovou i světelnou aparaturu. Prověřenou na mnoha akcích. S většinou kapel si můžete i dopředu domluvit skladbu playlistu, které si vyberete z jejich repertoáru. Abychom Vám výběr usnadnili, dokončujeme v těchto dnech jednání s několika prověřenými hudebními kapelami, které vám poté nabídneme.  Bude to sázka na jistotu, pokud si nebudete jisti vaším výběrem.

Podívejte na naše DJs ZDE

Podívejte se na zábavu na svatbu ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Jak vybrat svatebního DJ ? Podívejete se www.svatebniradek.cz

« »
Kapela na svatbu
Kapela na svatbu