dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Co vše potřebuje Váš svatební DJ vědět

Aby váš svatební den proběhl podle vašich představ a bez větších zádrhelů, je důležité všechno pořádně naplánovat, připravit a na nic nezapomenout. S organizací vám může pomoci koordinátorka nebo svědci. S výběrem či doporučením vhodné hudby a zábavy naopak váš svatební DJ. V tomto článku se dočtete, co všechno DJ na svatbu potřebuje vědět, aby se mohl důkladně připravit a váš svatební den proběhl tak, jak má a se vší parádou.

  • Místo, čas a počet svatebních hostů
  • Hudební styl
  • Hudba na obřad
  • Hudba na první novomanželský tanec
  • Moderování a zábava
  • Předsvatební schůzka

Místo, čas a počet svatebních hostů

Vždy uvádějte název místa, kde se váš obřad/svatební párty bude konat a nezapomeňte uvést přesnou adresu. Bohužel známe i jeden případ, kdy jel DJ na svatbu a když dorazil na místo zjistil, že veselka se koná úplně někde jinde. Chyba v komunikaci zapříčinila zbytečné nedorozumění a malér byl na světě. Onen DJ měl nakonec štěstí, svatba probíhala nedaleko a i když to bylo o fous, přeci jen ji stihl J

Pro vašeho DJ je také důležité vědět, jestli hudební produkce bude probíhat venku či ve vnitřních prostorech nebo to bude kombinace obojího. Profesionální DJ na svatbu si bez problémů poradí se vším.

Svatební DJ většinou jezdí s hodinovým předstihem, záleží, o jak náročnou akci jde. Vyložení a příprava techniky, rozmístění kabelů, reprobeden, sestavení DJ pultíku a nasvícení prostoru nějaký ten čas zabere. Na velkých svatbách to může trvat klidně i dvě hodiny. Sdělte DJ čas, od kolika hodin začíná obřad/večerní párty, jestli si budete přát podkresovou hudbu už na příchod hostů, při slavnostním obědě atd.

Počet svatebčanů také hraje svoji roli. Jestliže máte středně velkou svatbu cca o 80 lidech, postačí „základní technika“. Na větší svatbu už vám DJ doporučí techniku doplněnou např. o SUBWOOFER pro ještě lepší a kvalitnější zvuk.

Hudební styl

Zkušení DJs na svatbu mají velice dlouhý repertoár, který obsahuje různé hudební žánry. Sdělte DJ, jaký styl hudby preferujete, jaké písně na vaší svatbě nesmí chybět, kteří zpěváci či kapely patří mezi oblíbené a naopak. Sepsat si můžete playlist i blacklist.

Hudba na obřad

S výběrem vhodné hudby na obřad si dejte záležet. Krásné romantické tony dotvářejí při obřadu kouzelnou atmosféru a ještě více umocní výjimečnost onoho okamžiku.

DJ Vám většinou doporučí pouštět hudbu již při příchodu hostů na obřadní místo. Na vás bude zvolit si skladbu na příchod ženicha, příchod nevěsty, výměnu prstýnků či první novomanželský polibek ( nemusí být ), gratulace, špalír. Pokud si nebudete jisti, váš DJ na svatbu vám velmi rád poradí. Pro inspiraci na hudbu na obřad se můžete podívat ZDE.

Hudba na první novomanželský tanec

První novomanželský tanec většinou odstartuje večerní párty. DJ bude zajímat nejen to, na jakou píseň budete tančit vy, ale zdali bude probíhat i tanec s rodiči a svědky ( ne vždy tomu tak na svatbách je ).

Moderování a zábava

Další z otázek, které vám budou položeny je dotaz k moderování důležitých okamžiků během svatebního dne a moderování svatební zábavy ( svatební hry, kvíz, tombola ). Většinu svatebních her znají DJs nazpaměť, ale vždy je dobré jim sdělit, o jaké hry se bude jednat. Někdy moderování probíhá v kombinaci se svědky. Na oblíbené svatební hry se můžete podívat ZDE.

Předsvatební schůzka

Profesionální svatební DJ vám nabídne předsvatební schůzku, kde můžete probrat veškeré detaily svatebního dne, vaše přání a představy a především se před samotnou svatbou osobně poznat. Je jen na vás, zdali možnost osobního setkání využijete. Samozřejmě ne vždy je schůzka možná. Shledání může zhatit velká vzdálenost mezi DJ a snoubenci či jiné důvody. V tomto případě může dobře posloužit například skype. Jestliže se pro osobní schůzku rozhodnete, je dobré se na ni trochu připravit. Vzhledem k tomu, že vám DJ bude pokládat otázky k výše uvedeným bodům, měli byste alespoň částečně znát odpovědi.

 

Nabídnout vám můžeme i náš vlastní profesionální fotokoutek FunBox, který máme v kombinaci s DJ na svatbu za zvýhodněnou cenu.


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Co vše potřebuje Váš svatební DJ vědět
Co vše potřebuje Váš svatební DJ vědět