dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

DJ na svatbu – správná volba

DJ na svatbu – správná volba. Ano či ne? Plánování svatby není úplně jednoduchá záležitost. Vybrat si správné místo, svatební šaty, dodavatele. To vše může přivodit jistou míru stresu a znepokojení. My vám dnes poradíme v oblasti hudby. Máte již stanovené datum svatby a vrháte se na řešení dodavatelů? Hudba na svatbě je jistě jednou z klíčových položek, kterou není dobré zanedbat. Nejčastěji se budete rozhodovat mezi DJem a živou kapelou. Vše má samozřejmě svá pro a proti. Co hraje ovšem do karet právě DJovi?

Přednosti volby DJ

  • Především repertoár – DJ vám zahraje doslova cokoli. Jeho možnosti jsou takřka neomezené.
  • Aparatura a světelné vybavení – profesionální mixážní pult a k tomu doplňkové efekty nezkazí žádnou zábavu. Kdo by nechtěl na parketu trochu stroboskopu a voňavou mlhu?
  • Úspora místa – pokud máte omezené prostory, DJ je rozhodně v tomto směru výhodnější.
  • DJ nemusí jen přehrávat písničky, může být i moderátorem a průvodcem, například svatebních her.
  • Pokud nebudete chtít, tak nemusí být během vašeho velkého dne vůbec ticho. Hudba může hrát stále, i když DJ potřebuje zrovna pauzu.

Naším seznamem jsme vás jistě přesvědčili, proč si vybrat DJe na svatbu. Ale jak vybrat toho správného a na co si dát při výběru zaručeně pozor?

DJ na svatbu – správná volba

DJ na svatbu – správná volba

Volba DJ

  • Reference mluví za vše. Nejlepší je DJ na doporučení. Ověřená kvalita je záruka.
  • Profesionál vám vždy nabídne smlouvu, nebo ji minimálně neodmítne. Ve smlouvě si nezapomeňte stanovit podmínky v případě zrušení, prodloužení doby hraní a sazbu za každou započatou hodinu. Pravděpodobně bude chtít i zálohu či celou platbu předem
  • Profesionální aparatura. Tu sice nedokážete na dálku posoudit, nicméně se můžete zeptat na detaily jako je mikrofon, světelná produkce, mlha a podobné doplňky. Čas potřebný na instalaci celé techniky je také velice důležitý.
  • Pokud máte možnost si DJ někde poslechnout v akci, udělejte to. Zjistíte jeho styl, projev a celkovou prezentaci. To bude pro vás nejlepší vizitkou.
  • Důležité je, abyste si sedli a byli naladění na správnou notu. Správný DJ by vám měl nejen splnit přání, ale i doporučit a poradit s playlistem tak, aby se vaši hosté bavili co nejlépe.

A co je nejdůležitější – termín. Pokud budete mít svatbu v top letní sezóně, která už začíná v květnu, tak věřte, že v březnu budou ti nejlepší dávno rozebraní. Neotálejte ani v případě, že máte svatbu na podzim či v zimě. Pokud to nebude zrovna měsíc leden (ten je většinou „mrtvý“), riskujete obsazenost DJe i na firemních večírcích, vánočních večírcích či plesech (plesová sezóna je od podzimu do zimy).

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

 

« »
DJ na svatbu – správná volba
DJ na svatbu – správná volba