dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

DJ na svatbu v regionu Praha a okolí

Pokud hledáte DJ na svatbu v regionu Praha a okolí, právě si můžete říct bingo. Trefili jste na ty pravé stránky, co jste potřebovali. Praha je hlavní město naší země s největším podílem populace. A s tím logicky souvisí i počet svateb. Djs-na svatbu mají v Praze sídlo a základ našeho týmu zde i působí.

DJ na svatbu v regionu Praha a okolí

Svatební DJ vybraný z naší nabídky se trefí do Vašeho vkusu, protože naši „boys“ mají zkušenosti z předních pražských hudebních klubů. Na Prahu míří svojí pozornost i většina „venkovských agentur“, ale pozor jejich produkce může být poněkud odlišná, než jste zvyklí. Navíc ušetříte peníze za dopravu.

DJ na svatbu v regionu Praha a okolí

Hudební produkce

Naše hudební produkce je komplexní. Své hity si najdou jak malinké děti, tak třeba i dědeček s babičkou či Vaši rodiče. Samozřejmě novomanželé jsou ti nejdůležitější. Stačí nám na osobní schůzce nebo mailem sdělit Váš preferovaný hudební styl a my sestavíme playlist největších hitů, co Vás roztančí.

TOP hity na první tanec novomanželů

Můžete se spolehnout, že naši svatební DJs zajistí hudební produkci od A až do Z. Sami si přivezou profesionální techniku na ozvučení i osvětlení Vaší oslavy. Pokud budete potřebovat, ozvučí již Váš svatební obřad.

Tipy na hudbu na svatební hostinu

Nabízíme i další plusy. Spolehnout se můžete i na kvalitní moderaci celého svatebního dne. Všechny organizační věci, první tanec, svatební hry, krájení dortu, hod svatební kytice odmodlují naši DJs brilantně.

Další služby

Nabídnout Vám můžeme i bonusy. Zábavný fotokoutek Funbox ve výhodném balíčku s DJ. TV nebo projektor s plátnem, který má široké využití. Videodiskotéku, kdy si vychutnáte své oblíbené hity i s videoklipy. Karaoke, které rozezpívá celou svatební společnost. Případně můžete projekci využít na promítání fotek nebo videí z Vašeho života. To vždy zaručeně potěší všechny svatebčany.

Jen hudební produkcí naše činnost nekončí. Zajistíme Vám i další zábavu na Vaši svatbu, včetně umělců. Vybrat si můžete zde. Prohlédnout si můžete i místa vhodná na svatbu v Praze a blízkém okolí.

Doporučený typy – hudba na vaši svatbu


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
DJ na svatbu v regionu Praha a okolí
DJ na svatbu v regionu Praha a okolí