dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Důležitost svatebních her a moderátora na vaší svatbě

Důležitost svatebních her a moderátora na vaší svatbě Vám odhalí tento blog. Pokud během plánování svatby dospějete do fáze, kdy budete váhat nad tím, zda mít na svatbě moderátora či nikoli, čtěte níže, proč je právě moderátor člověk, který vám může zachránit celou svatbu.

Velikou výhodou je, pokud jste již na nějaké svatbě byli a můžete tak porovnat, inspirovat se nebo naopak některé věci zavrhnout. Pochopitelně, že byste byli neradi, kdyby během obřadu, zábavy, nebo celého svatebního dne vznikala tzv. „hluchá místa“. Obzvlášť, pokud máte pro své svatebčany připravený program. Kdo ten program uvede? Kdo provede celým večerem? Kdo se postará o celou zábavu? Zatěžovat tím svědky, maminky nebo kamarády není nutné. Většina svatebních DJ jsou i moderátoři a o zábavu se vám postarají. Uvedou hostinu, první tanec, druhý tanec, dámskou volenku, provedou svatebčany hrami, které jste si pro ně připravili. Nezní to skvěle? Zní to tak, že se nebudete muset vůbec o nic starat. A přesně o to na svatbě jde. Abyste si svůj velký den užili se vším všudy a s vědomím, že se všichni báječně baví, na nic se nezapomnělo a nikomu neuniknou důležité informace.

Moderátor na svatbě sehraje obzvlášť důležitou roli, pokud jste si pro své svatebčany připravili různé hry, které se stávají čím dál populárnější. Někdo nemusí mít rád organizovanou zábavu, nicméně je důležité mít vždy připravené nějaké to zábavné eso v rukávě, to jen pro případ, kdyby dav bylo potřeba malinko rozproudit. Svatební hry a moderátor jdou dokonale ruku v ruce. Bude přesně vědět, kdy a jaká hra má začít, popřípadě dle situace harmonogram upraví. Seznámí hosty s pravidly a bude je vyzívat k akci. Díky tomu nastolí uvolněnou atmosféru a vy se budete báječně bavit.

Pojďme si shrnout, proč jsou svatební hry spolu s moderátorem nedílnou součástí svatby:

  • Moderátor se vám o vše postará.
  • Bude mít vždy připravenou zábavu, kdyby hosté potřebovali rozproudit.
  • Nemusíte zatěžovat svědky a kamarády, vše si užijí společně s vámi.
  • Moderátor je profesionál. Přesně ví, co a kdy má říct.
  • Díky hrám svatebčané lépe poznají novomanželé a naopak.

Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Důležitost svatebních her a moderátora na vaší svatbě
Důležitost svatebních her a moderátora na vaší svatbě