dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

SVATEBNÍ EXPO 2017 A SVATEBNÍ VELETRH 2018

SVATEBNÍ EXPO 2017 A SVATEBNÍ VELETRH HOTEL CLARION 2018

 Přelom roku bývá ideálním obdobím pro nastávající nevěsty a ženichy k přípravám na svatbu a věci sní spojené. Svatební den by měl být jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě obou partnerů, každý chce mít svatbu krásnou a dokonalou, což sebou nese také spoustu starostí. Proto v těchto dnech každým rokem probíhájí svatební veletrhy a výstavy, kde budoucí novomanželé mohou načerpat inspiraci, počínaje výběrem prstýnků, dekorací, květin, vhodného místa pro obřad a hostinu a v neposlední řadě také přípravám svatební párty, ke které patří skvělá hudba a perfektní DJ http://www.sunface.cz, který Vás pořádně roztančí a zajistí všem přítomným paradní večírek. Takže ani my jsme nezůstali pozadu a v listopadu se poprvé zůčastnili Svatebního expa v Hotelu International Prague a v lednu jste nás mohli vidět na svatebním veletrhu v Hotelu Clarion Prague.

Kromě nabídky Djs na svatbu jsme také představili náš FOTOKOUTEK FUNBOX http://www.fotokoutekfubox.cz, který vřele doporučujeme všem nastávajícím nevěstám a jejich partnerům. Z našich zkušeností fotokoutek dokáže perfektně zabavit svatebčany všech věkových kategorií a během svatebního dne je to příjemné zpestření.

Z našeho pohledu obě dvě výstavy byly úspěšné a velice si vážíme každého, kdo se u našeho stánku zastavil a projevil zájem o naše služby nebo se jen přišel ze zvědavosti podívat.

Děkujeme a za rok se na Vás budeme opět těšit 🙂

Doporučený typy – hudba na vaši svatbu


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Svatební dny
SVATEBNÍ EXPO 2017 A SVATEBNÍ VELETRH 2018