dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Jak zpestřit svatební hostinu

Svatební hostina a svatební zábava

 Ke svatbě neodmyslitelně patří i svatební hostina. Setkání s nejbližší rodinou, kde se dobře najíte a napijete, popovídáte si a zasmějete se. Co udělat pro to, aby se ze svatební hostiny stala událost, na kterou budou všichni hosté vzpomínat? Čím svatební hostinu zpestřit? Může být jedním z řešení fotokoutek? Seznamte se se třemi vyzkoušenými tipy. Třeba mezi nimi najdete ten, který sedne právě vám.

 

 

 

Vyzkoušejte svatební noviny

První tip zní: vyzkoušejte vydat a vytisknout svatební noviny. Možná se ptáte: „Cože? Jak?“ Ač to může vypadat složitě, vše je více než jednoduché. Několik týdnů před svatbou sepisujte několik krátkých článků o vás osobně, o vaší rodině, o historii vašeho rodu. Sbírejte fotografie a pečlivě vše uschovejte. Pak požádejte někoho technicky zdatného, aby vám z článků připravil vaše osobní noviny. Ty nechte dostatečně dlouho před svatbou vytisknout a pak … pak překvapte každého hosta svatební hostiny jedním výtiskem u něj na místě.

Při čekání na jídlo nebo ve volných chvílích si mohou všichni vaše svatební noviny pročítat. Možná se začnou smát, možná se na něco zeptají. Jedno ji jisté – nudit se rozhodně nebudou.

 

Vymyslete kvíz nebo tombolu

Dalším tipem pro zpestření svatební hostiny je příprava kvízu o znalostech ženicha nebo nevěsty vůči sobě samým. Připravte seznam vhodných otázek, které budete ženichovi a nevěstě pokládat. Oni, aniž by na sebe viděli, budou odpovídat zvedáním ruky nebo kartičky s odpovědí ANO či NE.

Pokud máte nějakého organizačně zdatného kamaráda, požádejte ho o zorganizování tomboly. Ta bude určitě bavit staré i mladé. Připravte několik dárků (například i osobních věcí od ženicha a nevěsty) a zapojte všechny hosty.

 

Pozvěte profesionály

Poslední tip zní: požádejte o naplánování zpestření profesionály a svatební hostina bude zaručeně zábavná . Může jít například o dj na svatbu, kouzelníka, barmana, tanečnice, instalaci fotokoutku, kde se mohou všichni libovolně fotit, nebo cokoliv jiného.

« »
Svatební hostina
Jak zpestřit svatební hostinu