dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Karaoke na svatbu

Německý spisovatel Friedrich Nietzche o hudbě řekl: „Bez hudby by byl život chybou.“ Hans Christian Andersen, slavný dánský spisovatel k tomu dodal: „Kde slova selžou, hudba promluví.“ A český překladatel Otto František Babler pravdivě o zpěvu řekl: „Zpěv se skládá ze slov, kterým narostla křída.“

Součástí služeb, které nabízíme pro jakékoli z vašich setkání, je i karaoke na svatbu. Jak taková služba funguje? A kde se vlastně karaoke vyvinulo?

Karaoke na svatbu

Historie karaoke

Zajímá vás, odkud se karaoke vlastně vzalo? Už podle názvu je zřejmé, že jeho původ je v Japonsku. V místních restauracích, ale i při rodinných oslavách, bylo odjakživa zvykem zpívat za doprovodu živé hudby. Rodina nebo skupina přátel si objednala zpěváka, kapelu a o zábavu bylo postaráno. Protože se ale nejednalo o zrovna laciný způsob zábavy, přišel japonský vynálezce Daisuke Inoue s přelomovým vynálezem.

Daisuke pracoval jako hudebník na elektronické klávesy. Mnozí zpěváci ho zahrnovali obdivem, protože při jeho hudbě se jim skvěle zpívalo. Proto byl požádán, aby své nahrávky uchoval v jakékoli podobě, ze které by se daly kdykoli a kdekoli přehrávat i bez jeho osobní přítomnosti. Nejprve to Daisuke řešil zasíláním nahraných kazet, ale později se objevil nápad na zřízení stroje s mikrofonem, zesilovačem a nahrávkou hudby.

Vynález se stal okamžitě japonským hitem a postupně si tyto karaoke boxy objednávaly nejrůznější podniky po celé zemi. Japonské slovo „karaoke“ doslova znamená „prázdný orchestr“, což vystihuje jeho pravou podstatu.

Vyzkoušejte karaoke na svatbě

Jednou z událostí, kdy lze tento vynález skvěle použít, je karaoke na svatbu. Postaráme se o to, abyste si karaoke užili v maximální šíři. Přivezeme profesionální technické vybavení, vše budeme moderovat a vám umožníme dát svým slovům křídla. Kdy jindy má člověk dělat výjimečné věci, než právě o svatbě? Staňte se celebritou na své vlastní svatbě. A skvěle se u toho bavte!

Karaoke na svatbu

« »
Karaoke na svatbu
Karaoke na svatbu