dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Balónky, které nezkazí žádnou akci

Ve světě, kde si můžete objednat už téměř cokoli, vás zajisté nepřekvapí pojem balónkový servis. Co takový servis zajišťuje a co všechno v rámci něj můžete dostat? Především jsou to balónky různého druhu, kategorie, materiálů a tvarů. Výběr je opravdu široký a v podstatě nemusíte řešit žádnou jinou dekoraci. I balónky se snaží jít s dobou a držet trendy na poli party servisu. Pokud si říkáte, že nemůžete v této oblasti nic vymyslet, vyvedeme vás z omylu.

Posledním hitem jsou například balónky ve tvaru zvířátek, která levitují přesně v dané výšce. Jsou napuštěné heliem a koncipované tak, že můžou například za dětma tzv chodit. Nejoblíbenější v této kategorii jsou především ovečky, lamy nebo zebry. Takovéto balónky jsou k dostání ve všech profesionálních party obchodech nebo prodejnách přímo na ně specializovaných. V těchto prodejnách vám rádi za poplatek vše nafouknou heliem nebo vzduchem.

Balónky, které nezkazí žádnou akci

Pokud si zvolíte přímo party servis, který zajišťuje balónkovou výzdobu, čekejte teprve obrovskou parádu. Díky skvělé dostupnosti barev a různých tvarů si můžete přát takřka cokoli. Kromě jiného balónky můžou být i naplněny různými konfety, které při prasknutí vytvoří barevný déšť.

Tematicky barevné balónky

Tematicky barevné balónky jsou samozřejmostí, a i v tomto ohledu se můžou hlídat aktuální trendy. Věděli jste například, že barva může být například Tiffany? Přesně takové trendy se můžou v této oblasti party servisu sledovat. Balónky se skvěle hodí i jako dekorace na vaší svatbě. Můžete z ní udělat například slavobránu, nebo nafouknout počáteční písmena novomanželů. Velice oblíbeným trendem je posílání přáníček, které zachytíte do heliového balónku. Potom všechny balónky najednou pustíte, a kromě efektní fotky, kterou může zachytit svatební fotograf, zúčastníte se i pěkného rituálu. A kdo ví, třeba se vám přání i vyplní.

Kouzlit můžete všelijak. Doporučujeme si pro tento servis zajistit ověřenou firmu, která se o vše postará. Nebudete muset řešit žádné nedostatky, jako například docházející helium. Vše přenecháte profesionálům a budete si jen užívat svoji party.

Balónková hra

 

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Balónková hra
Balónky, které nezkazí žádnou akci