dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Svatební EXPO se blíží!

A my budeme u toho! Plánujete svatbu a potřebujete zařídit ještě hromadu věcí, najít dodavatelé nebo se nemůžete rozhodnout, jaké svatební dekorace budou vypadat nejlépe? Nepropásněte v listopadu Svatební EXPO v hotelu International Prague, který bude skvělou inspirací. Vzhledem k pandemické situaci veletrh v loňském roce a na začátku letošního roku proběhnout nemohl, a proto si to vše vynahradíme letos. Svatební EXPO je totiž víc než jen veletrh. Pokud jste právě v přípravách vašeho velkého dne, nemůžete na této akci chybět. Kromě skvělých kontaktů na dodavatele zde také máte možnost absolvovat ochutnávky, poslechnout si různé nabídky a v neposlední řadě využít skvělých veletržních slev. Tu správnou svatební náladu nasajete právě na takovémto veletrhu. Součástí celé akce je i bohatý doprovodný program, tombola, nebo i nově dětský koutek pro ty nejmenší. Budete moct ochutnat jedinečné delikatesy a míchané drinky.

Svatební Expo 2021

Svatební Expo 2021

 

DJs na Svatbu na Svatební Expo 2021

DJs na svatbu nebudou na Svatebním EXPU chybět. Přijďte se podívat k našemu stánku a seznámit se s vaším DJem na svatbu. Věříme, že osobní kontakt je nejdůležitějším a jsme přesvědčeni, že našemu kouzlu neodoláte. Představíme vám naše služby, můžete se sami přesvědčit o profesionálním vybavení, kterým disponujeme a podívat se i na doplňkové služby, jako je například Fotokoutek FunBox. Zodpovíme veškeré vaše dotazy a vysvětlíme si případné nejasnosti. Zkonzultujeme průběh vaší svatby, nebo i možnosti ozvučení. Pokud budete spokojení, můžete si ihned rezervovat svůj termín. A ani my nevylučujeme speciální veletržní nabídky a slevy.

V roce 2020 se Expo nekonalo z důvodu covidové pandemie. Podívejte se na video , z naší poslední účasti na Expo.

DJs na svatbu na Expo 2019

DJs na svatbu na Expo 2019

 

 Kde a kdy se bude celá akce konat? Svatební EXPO v letošním roce proběhne ve dnech 19.11. 2021 a 20.11.2021 v hotelu International Prague v Podbabě na Praze 6. Lednový veletrh pak proběhne v roce 2022 a to dne 28.1. a 29.1. na stejném místě. Pro více informací navštivte stránky www.svatebniexpo.cz. Zde naleznete veškeré aktuální informace. My vás budeme průběžně také informovat na našich stránkách, takže vám nic neunikne. Vstupenky si můžete zakoupit online na https://www.smsticket.cz/vstupenky/23175-svatebni-expo.

Budeme se těšit na osobní shledání.

DJs na svatbu na Expo 2019

DJs na svatbu na Expo 2019

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Svatební Expo 2021
Svatební EXPO se blíží!