dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Otevření svatební sezony 2020

V sobotu 6.6.2020 se nám po dlouhé době konečně otevřela svatební sezona , která nám přinesla první svatby tohoto roku. Bohužel, vzhledem k nejisté situaci, která v minulých měsících panovala, jich také bylo z tohoto data mnoho přesunuto nebo úplně zrušeno.

Jak už jsme psali v minulém článku, díky vzniku pandemie a šíření nemoci Covid, došlo k hromadnému přesouvání či úplnému rušení naplánovaných svateb, které měli začít již začátkem dubna. Jsme proto velmi rádi, že vládní opatření postupně polevují a my se s Vámi konečně můžeme začít těšit na nadcházející dny a týdny, které s sebou přinesou mnoho krásných svateb a nezapomenutelných okamžiků. Všichni naši DJs na svatbu se na Vás, naše milé snoubence, velice těší. 

Vzhledem k velkému množství přesunutých svateb na srpen/září a přibývajícím poptávkám, má většina DJs na svatbu téměř plnou sezonu, nicméně pár volných termínů ještě máme, proto pokud stále hledáte DJ na svatbu, neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Rezervace stále přijímáme, i když z kapacitních důvodů ne v tak velké míře.

Rádi bysme všem poděkovali, že tak výjimečný okamžik, kterým svatba bezesporu je, můžeme prožít s Vámi a děkujeme za Vaši přízeň.

Na závěr bysme opět všem našim stávajícím i budoucím klientům popřáli především pevné zdraví a do budoucích let mnoho štěstí a lásky.

 

Za celý tým DJs na svatbu

Radek Šiml 

majitel a zakladatel DJs-nasvatbu.cz

Doporučený typy – hudba na vaši svatbu


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
svatebni-sezona-2020-7x5
Otevření svatební sezony 2020