dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Covid ve svatební den? Záchranou je agentura

Pokud plánujete svatbu v dnešní době, to znamená v tzv době „covidové“, je velmi obtížné s jistotou říct, zda proběhne či ne. A právě v tento okamžik je důležité správně zvolit svého dodavatele. Pokud narazíme na problém například s novým státním nařízením o omezení počtu lidí na svatbě, je to stále řešitelné. Pokud vám ovšem vypadne na poslední chvíli váš dodavatel, právě z důvodu nemoci či pouhé nařízené karantény, jelikož má covid, to už je problém závažnějšího rázu.

Nejen proto dnešní situace nahrává a řekl bych i oprávněně, profesionálním firmám, které jsou schopny své služby zajistit kvalitně, a také si poradí s jakoukoli nenadálou situací. Jejich portfolio totiž zahrnuje takovéto krizové situace běžně. Je pochopitelné, že v případě malých svateb pro tento luxus nemusí být prostor. Ale dá se váš klid a pohoda vyčíslit penězi? Není lepší zamyslet se, kde jinde by bylo možné ušetřit, ale mít jistotu, že budete mít na svatbě zábavu, ozvučení nebo dokonalý svatební dort? Vždy je důležité zvolit si takové firmy, které jsou schopné zajistit záskok za jakýkoli výpadek ve stejném rozsahu a kvalitě. To jedinec není schopný téměř nikdy.

djs-nasvatbu

Jak řešit problém, který způsobí Covid?

V důsledku vládních nařízení v souvislosti s nákazou virem Covid – 19 bylo v loňském roce zrušeno veliké množství svateb. Nicméně hlavním problémem nejsou tak ty zrušené svatby, jako ty přesunuté. Ta lepší varianta je, že se odsune svatba o rok. Horší variantou je však posunutí například o několik měsíců, kdy se vám termíny setkávají s jiným dohodnutým termínem. Pokud je to navíc v hlavní sezóně, tak tam máte střet téměř stoprocentní.

Díky většímu počtu DJs, můžeme našim klientům nabídnout adekvátní náhradu za DJ, co již v přesunutý termín nemůže. Tím opadne ze snoubenců stres a vědí, že ať se v tomto ohledu stane cokoli, jsme na tyto situace plně připraveni.

Stal se nám i případ, kdy v pátek DJ musel do karantény a na sobotu se hledala náhrada jak za DJ, tak i za fotokoutek. V tomto případě byl problém řešitelný, protože obě služby zajišťujeme my, a tedy jsme schopni neprodleně sjednat náhradu. Pokud si DJ nebo fotokoutek poptáváte samostatně, hrozí výpadek dvou služeb najednou. Navíc náhradu v tak krátkém čase nebudete moct ověřit a tudíž kupujete „zajíce v pytli“.

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

 

« »
covid
Covid ve svatební den? Záchranou je agentura