dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Svatební tanec

Těšíte se na svůj svatební den, ale zároveň jste nervózní, jaké povinnosti vás budou čekat? Ano, novomanželé čeká i několik povinností kromě slibů a podpisů na oddací listině. Pokud pojmete svůj svatební den tradičně, nebo alespoň částečně tradičně, nejspíš se nevyhnete některým zvykům a tradicím. K těm patří například i svatební tanec. Svatebním tancem novomanželé nejčastěji zahajují večerní zábavu. Předem si vyberou píseň, na kterou společně zatančí poprvé jako pan a paní.

 Jak vybrat nejvhodnější píseň pro svatební tanec?

Nejdřív si musíte ujasnit, zda chcete pojmout svatební tanec tradičně, netradičně, vtipně nebo dokonce do toho zapojit svatebčany. Možností je opravdu nespočet. Pokud budete volit tradiční formu pomalého tance na oblíbenou píseň, můžete si dokonce zaplatit kurzy svatebního tance. Budete se cítit jistí a nebudete muset vymýšlet choreografii. O vše se postarají na kurzu. Píseň si vybírejte pečlivě a pokud se bude jednat o cizojazyčný song, zkuste si přeložit text, aby se v písničce nezpívalo o umírání, bývalých láskách, utrpení zvířátek apod.

ploužáky na svatbu

Do svatebního tance můžete zapojit například i svatebčany jako překvapení. Domluvíte se například se svědky a družičkami, že se v nějaké části tance připojí a pojmete to jako sestavu. V takovém to případě myslete na to, aby vše proběhlo s časovým předstihem. Nutné budou zkoušky, aby vše klaplo na jedničku a hlavně, promyšlení choreografie. Inspirací vám může být veliké množství tanečních sestav například na youtube.

V každém případě, pokud se jedná o svatební tanec, fantazii se meze nekladou. Nezapomínejte však, že svatebním tancem se nemyslí pouze první novomanželský tanec, ale také svatební tanec s otcem nevěsty a maminkou ženicha. Mějte připraveno v záloze několik písniček a pořadí sdělte svému DJovi, nebo organizátorovi svatby, který jednotlivé svatební tance uvede. Na konec nezapomeňte přidat píseň navíc, kdyby se chtělo ve svatebních tancích pokračovat. Často také vyzívají k tanci ženicha a nevěstu kamarádi, strýcové a tety apod.

Hlavně odhoďte trému a snažte si každý okamžik užít. Okamžik, který je jen o vás dvou.

ploužáky

Svatební tanec

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Svatební tanec
Svatební tanec