dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Místa na svatbu v okolí Prahy

Místa na svatbu v okolí Prahy jsou velmi vyhledávanou lokalitou. Nejen díky menší cenně, ale i nabídkou krásné přírody a dostatku prostoru pro prožití svatebního dne.

Místa na svatbu v okolí Prahy

Praha je někdy s dražších variant lokalit a jeden z důvodů, proč často novomanželé míří mimo Prahu je, aby nemuseli platit zbytečné peníze a měli potřebný komfort. Za nás DJ na svatbu 🙂 je druhá stránka, a to, že většina prostor za Prahou, nemá omezení na hlasitou hudbu po celý den i noc. Většinou každý prostor má vymyšlenou místnost, kde se může pouštět hudba hlasitěji. Jednou z variant, je pronajmout si celý statek, kde máte potřebné soukromý a zázemí. Cenově to vychází výhodně, pokud máte možnost pomocníků z řad hostů a rodiny. Níže je pár typů na statky a prostory, které můžeme doporučit. Každý má svoje kouzlo ale i svoje mouchy. 

Horse Park Kamenný Dvůr

Krásný místo na obřad i svatbu. Originální házení kyticí, zajímavé prostory pro malou i velkou svatbu, nádherného bělouše jsem tam i zažil, neomezená hlasitost hudby, je taky velkou výhodou, když se rozhodnete mít prskavkový tanec o půlnoci 🙂 

Pár minut od středočeské Dobříše stojí v malebné přírodě uprostřed lesů a luk někdejší statek z roku 1879. Před několika lety prošel citlivou rekonstrukcí a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.
Toto výjimečné prostředí s unikátním geniem loci se skvěle hodí pro oslavu jedné z nejvýznamnějších událostí vašeho života.

50- 100 lidí

Více na http://horsepark.cz

HRAD ČERVENÝ ÚJEZD

Chcete si připadat jak král s královnou ? Tak Hrad Červený úzezd je to pravé místo. Krásný obřad v zahradách a párty na nádvoří a oběď na trůnu. Nádech středověkého interiéru s výzdobou. Je to jedno z nejžádanějších míst na svstbu za Prahou. Na nádvoří je sice omezená hlasitost hudby do 22 hod ale uvnitř je také skvělá párty až do rána. Prostory nejsou nějak velké, takže je to i pro menší svatby. Jako DJ na svatbu, jsem tam já osobně tak třikrát za rok 🙂  

Pokud vás Hrad Červený Újezd zaujal, domluvte si nezávaznou schůzku s naší svatební koordinátorkou. Ukáže vám veškeré prostory, popíše průběh obřadu a sestaví vám ihned přibližnou kalkulaci. Po domluvě rezervuje datum obřadu a čas na matrice.

Matriku byste měli navštívit asi měsíc před svatbou, vyplníte formuláře a dohodnete si definitivní hodinu obřadu. Sebou: rodný list, občanský průkaz a 1.000 Kč (poplatek obci). Pokud svatba není vaše první nebo je jeden z partnerů cizí národnosti, je potřeba přinést dokladů více. Naše matrika je přímo v obci Červený Újezd.

Kapacita pro obřad

  • 1-10
  • 10-30
  • 30-50
  • 50-100
  • 100-200

Kapacita pro hostinu

  • 1-10
  • 10-30
  • 30-50
  • 50-100
  •  

Více na www.hrad-cervenyujezd.cz

VŠETICE HOTEL

Jednou s nejkrásnějších míst s možností výběru. Skvělé jidlo, výborný personál a stále rozvíjející statek. Za mě je to jedno z nejkrásnějších míst, které uchvátí jak při obřadě, tak i na hostině. Jako DJ na svatbu jsem tam často a rád se tam vracím.

Vyslovte nejdůležitější slovo svého života na molu u rybníka s výhledem na okolní zalesněné kopce, nebo se vezměte bosky na louce obklopeni vzrostlými stromy. Romantice pod širým nebem se u nás meze nekladou. Nebo byste raději zimní intimní svatbu za zvuku praskajícího dříví v krbu? Osobní nebo okázalá svatba, uvnitř nebo pod širým nebem, areál celého našeho statku je vám exkluzivně k dispozici pro to, aby se vaše sny a představy staly skutečností.

Statek u Škodů 

Statek u Škodů nabízí nevídaný benefit, který jinde jen tak nenajdete. Moderní, zrekonstruovaný statek v malebném vesnickém prostředí, přesto de facto stále v Praze. Zdá se Vám to trochu nelogické? Hned Vám vysvětlím, že tomu tak není.

Statek u Škodů totiž leží v obci Sibřina, což je první vesnice za Újezdem nad Lesy, který je ještě součástí Prahy. Vesnice Sibřina je ve spádu pražské MHD ze stanic metra Skalka a Černý most. Řekněte sami, kolik je vesnických míst vhodných na svatbu, kam dojedete pražskou MHD?

Kromě skvělé dostupnosti pro pražany nabízí statek i mnoho dalších důvodů, proč zde pořádat Vaší svatební hostinu. Je zde připraveno luxusní ubytování, přímo v areálu statku. Pokoje jsou vybaveny novým dřevěným nábytkem. Pro milovníky starých časů máme i pokoje starožitné. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením.

V objektu se nachází velká meditační místnost, společenské prostory, bar, vinný sklípek a spousty místa k venkovnímu posezení. Proto Vás nezaskočí ani případná nepřízeň počasí.

K dispozici je zahrada s jezírkem, rybníčkem a domácím zvířectvem o rozloze 1,3 ha. Ze zahrady je výhled do zeleně, pole, potůček, úvoz se stromořadím, lesík. A Praha opravdu za humny….Pořád ještě váháte, kde uspořádat Vaší svatbu.

Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn je rodinná farma, nacházející se v opravdu krásném přírodním prostředí. Je umístěna nedaleko města Sedlčany na rozmezí okresů Benešov a Příbram. Proto je snadno dostupná i pro pražany.

Kdo by logicky nechtěl po oslavě cestovat, pro toho je připraveno v areálu mlýna ubytování. Jeho kapacita je dostatečná, proto je mlýn využíván kromě svateb i na školy v přírodě či firemní „teambuildingové“ akce.

Strnadovský mlýn nabízí i jiné aktivity než je vycházka do zdejší okolní krásné přírody. Vyjížďka na koni, finská sauna na břehu rybníka, beach volejbal, lukostřelba, šipky, kulečník to jsou jen některé ze zdejších volnočasových aktivit. Strnadovský mlýn je i ideální základnou i pro vyjížďky na kolech. V blízkosti Strnadovského mlýna najdete také mnoho krásných hradů, zámků i zřícenin.

V areálu chovají i koně, poníky, ovečky, kozy, husy a mnohá další domácí zvířata. Spousta zábavy je připravena i pro vaše děti, které určitě nadchne dětská herna, houpačky, pískoviště či trampolína. Proto si můžete naplánovat svatební víkend a nejen jednodenní oslavu.

 Svatební obřad můžete mít blízko rybníka na malebné louce sekané do tvaru srdce či v sále Staré Mlýnice. Zde se konají hostiny v případě špatného počasí. Jinak většina oslav probíhá venku.

Strnadovský mlýn nabízí takřka ideální podmínky pro Vaši svatbu s dobrou dojezdovou vzdáleností od Prahy.


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Červený hrad
Místa na svatbu v okolí Prahy